ICS Calendar - en to sv_SE translation catalogue (135 entries)

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: %1$sYou are running ICS Calendar in a WordPress Playground implementation.%2$s Because ICS Calendar is intended to run on a web server, some features may be unavailable or may not function properly.
sv_SE: %1$sDu kör ICS Kalender i en WordPress Playground-implementering.%2$s Eftersom ICS Kalender är avsedd att köras på en webbserver kan vissa funktioner vara otillgängliga eller inte fungera korrekt.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) and HTML tags 4. HTML tag 5. HTML tag 6. HTML tag 7. HTML tag
en: %1$sYour site is currently using a UTC offset-based timezone setting.%2$s This can produce time display errors in the %3$s plugin in locations that observe Daylight Saving Time. Please %4$schange your timezone setting%5$s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display. See our %6$sdocumentation%7$s for additional information on this issue.
sv_SE: %1$sDin webbplats använder för närvarande en UTC-förskjutningsbaserad tidszoninställning.%2$s Detta kan ge tidsvisningsfel i insticksmodulen %3$s på platser som följer sommartid. Vänligen %4$sändra inställningen för tidszonen%5$s till den stad som ligger närmast din plats, i samma tidszon, för korrekt tidsvisning. Se vår %6$sdokumentation%7$s för ytterligare information om detta problem.

en: Utilities
sv_SE: Verktyg

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: User Guide
sv_SE: Användarhandbok

en: Upgrade to PRO!
sv_SE: Uppgradera till PRO!

en: Show/hide all
sv_SE: Visa/dölj alla

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
sv_SE: Det gick inte att hämta ICS-filen eller var tom. Vänligen verifiera WEBBADRESS är korrekt, och kontrollera din php.ini konfiguration för att verifiera antingen cURL eller allow_url_fopen finns. Om du använder mellanslag för att avgränsa flera webbadresser kan du också vilja prova att använda rörtecknet istället. Berörd webbadress:

en: Hide past events
sv_SE: Dölj tidigare evenemang

en: Show past events
sv_SE: Visa tidigare evenemang

en: Contact:
sv_SE: Kontakt:

en: Resources:
sv_SE: Resurser:

en: Click for more...
sv_SE: Klicka för mer...

en: Save to your calendar
sv_SE: Spara i din kalender

en: Download
sv_SE: Ladda ner

en: Cancelled
sv_SE: Avbruten

en: The "currentweek" shortcode attribute is deprecated. Please use view="week" in your shortcode instead.
sv_SE: Kortkodsattributet "currentweek" är inaktuelt. Använd view="week" i kortkoden i stället.

en: The "legendinline" shortcode attribute is deprecated. Please use legendstyle="inline" in your shortcode instead.
sv_SE: Kortkodsattributet "legendinline" är föråldrat. Använd istället legendstyle="inline" i din kortkod.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Cleared %1$s %2$s transient(s).
sv_SE: Rensade %1$s %2$s transient(er).

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: No %1$s transients were found.
sv_SE: Inga %1$s-övergångar hittades.

note: translators: 1. Additional translation string and HTML tags 2. Additional translation string and HTML tags
en: Your feed URL appears to contain HTTP Basic Authentication credentials. Try turning off the %1$s option under the %2$s tab above.
sv_SE: URL:en till ditt flöde verkar innehålla HTTP Basic Authentication-autentiseringsuppgifter. Försök att stänga av alternativet %1$s under fliken %2$s ovan.

en: Use legacy feed request method
sv_SE: Använd äldre metod för begäran om matning

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. Additional translation string and HTML tags 4. Additional translation string and HTML tags
en: If your feed URL works with our online %1$sPreview%2$s tool, try turning on the %3$s option under the %4$s tab above.
sv_SE: Om din feed-URL fungerar med vårt onlineverktyg %1$sPreview%2$s kan du prova att aktivera alternativet %3$s under fliken %4$s ovan.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag
en: %1$sThis URL points to a file in your Media Library.%2$s While you should be able to use this URL in an %3$s shortcode, it will be a static snapshot of the calendar at the time the file was created, and will not reflect any future updates to the source calendar. Please see our %4$sUser Guide%5$s for instructions on obtaining your correct dynamic feed URL.
sv_SE: %1$sDen här URL:en pekar på en fil i ditt mediebibliotek%2$s. Även om du bör kunna använda den här URL:en i en %3$s-kortkod, kommer det att vara en statisk ögonblicksbild av kalendern vid den tidpunkt då filen skapades och kommer inte att återspegla några framtida uppdateringar av källkalendern. Se vår %4$sAnvändarhandbok%5$s för instruktioner om hur du får rätt URL för dynamiskt flöde.

note: translators: 1. Dynamic value and HTML tags
en: Error: Could not resolve IP address for %1$s.
sv_SE: Fel: Det gick inte att fastställa IP-adressen för %1$s.

note: translators: 1. Dynamic value and HTML tags
en: Resolved IP address for %1$s:
sv_SE: Löst IP-adress för %1$s:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: %1$sSettings updated.%2$s You may need to refresh the page to see some changes.
sv_SE: %1$sInställningarna uppdaterade.%2$s Du kan behöva uppdatera sidan för att se vissa ändringar.

en: calendar event
sv_SE: kalenderhändelse

en: Map
sv_SE: Karta

en: Recurring event
sv_SE: Återkommande händelse

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s years
sv_SE: Återkommer varje %1$s år

en: Recurs yearly
sv_SE: Återkommer årligen

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s months
sv_SE: Återkommer varje %1$s månad

en: Recurs monthly
sv_SE: Återkommer varje månad

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s weeks
sv_SE: Återkommer varje %1$s vecka

en: Recurs weekly
sv_SE: Återkommer varje vecka

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s days
sv_SE: Återkommer varje %1$s dag

en: Recurs daily
sv_SE: Återkommer dagligen

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: The "url" property in your %1$s shortcode appears to contain HTML tags; most likely your URL has been turned into a clickable link. Your calendar may not display properly as a result. Please remove the clickable link in the shortcode.
sv_SE: Egenskapen "url" i kortkoden %1$s verkar innehålla HTML-taggar; troligen har din URL förvandlats till en klickbar länk. Det kan hända att din kalender inte visas korrekt. Ta bort den klickbara länken i kortkoden.

en: The r34ics_url_get_contents() function is no longer supported.
sv_SE: Funktionen r34ics_url_get_contents() stöds inte längre.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) and HTML tags 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag 5. HTML tag
en: Thank you for installing %1$s. Before creating your first calendar shortcode, please visit your %2$sGeneral Settings%3$s page and verify that your site language, timezone and date/time format settings are correct. See our %4$sUser Guide%5$s for more information.
sv_SE: Tack för att du installerade %1$s. Innan du skapar din första kalendersortkod bör du gå till sidan %2$sAllmänna inställningar%3$s och kontrollera att inställningarna för webbplatsens språk, tidszon och datum/tidsformat är korrekta. Se vår %4$sAnvändarhandbok%5$s för mer information.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag
en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 11.0 streamlines the way ICS feed URLs are retrieved. This change uses a standard built-in WordPress function, so it should be fully compatible with all existing installations. If you encounter any new issues after upgrading to version 11 or later, please visit the %4$sWordPress Support Forums%5$s for assistance.
sv_SE: %1$sObservera:%2$s %3$s version 11.0 effektiviserar hur ICS feed URL:er hämtas. Denna ändring använder en inbyggd standardfunktion i WordPress, så den bör vara fullt kompatibel med alla befintliga installationer. Om du stöter på nya problem efter att ha uppgraderat till version 11 eller senare, besök %4$sWordPress Support Forums%5$s för hjälp.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag 6. HTML tag 7. HTML tag 8. Additional translation string and HTML tags 9. HTML tag and plugin name (do not translate) 10. HTML tag
en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 10.6 changes the default options for several shortcode settings. In order to maintain consistency, these new defaults are %4$snot%5$s enabled when upgrading from an earlier version. If you would like to learn more about the changes please read our %6$sblog post%7$s, or to switch to the new defaults, turn on the %8$s option on the %9$s settings%10$s page.
sv_SE: %1$sObservera:%2$s %3$s version 10.6 ändrar standardalternativen för flera kortkodinställningar. För att bibehålla enhetlighet aktiveras dessa nya standardvärden %4$sinte%5$s när du uppgraderar från en tidigare version. Om du vill veta mer om ändringarna kan du läsa vårt %6$sblogginlägg%7$s, eller om du vill byta till de nya standardvärdena kan du aktivera alternativet %8$s på sidan %9$s inställningar%10$s.

en: Use new parameter defaults (v.10.6)
sv_SE: Använd nya standardparametrar (v.10.6)

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: %1$s AJAX request bypassed nonce verification, due to configuration setting.
sv_SE: %1$s AJAX-begäran kringgick nonce-verifiering på grund av konfigurationsinställning.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Add %1$s
sv_SE: Lägg till %1$s

en: Close
sv_SE: Stäng

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag 5. HTML tag 6. Do not translate
en: Be sure you are using a %1$ssubscribe%2$s URL, not a %3$sweb view%4$s URL.%5$s (Entering the URL directly in your web browser should download an %6$s file.)
sv_SE: Se till att du använder en %1$ssubscribe%2$s URL, inte en %3$sweb view%4$s URL.%5$s (Om du skriver in URL:n direkt i webbläsaren hämtar du en %6$s fil.)

en: Calendar Title:
sv_SE: Kalendertitel:

note: translators: 1. Do not translate
en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default title. Enter %1$s to omit title altogether.
sv_SE: Lämna tomt om du vill använda kalenderns standardtitel. Ange %1$s om du vill utelämna titeln helt och hållet.

en: Calendar Description:
sv_SE: Kalenderbeskrivning:

note: translators: 1. Do not translate
en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default description. Enter %1$s to omit description altogether.
sv_SE: Lämna tomt om du vill använda kalenderns standardbeskrivning. Ange %1$s om du vill utelämna beskrivningen helt och hållet.

en: View:
sv_SE: Visa:

en: month
sv_SE: månad

en: list
sv_SE: lista

en: week
sv_SE: vecka

en: Count:
sv_SE: Antal:

note: translators: 1. Additional translation string and HTML tags 2. Additional translation string and HTML tags 3. HTML tag 4. HTML tag
en: Leave %1$s blank to include all upcoming events. %2$s must be a standard %3$sPHP date format string%4$s.
sv_SE: Lämna %1$s tomt om du vill inkludera alla kommande evenemang. %2$s måste vara en standardsträng i %3$sPHP:s datumformat%4$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event descriptions %1$s(change to a number in inserted shortcode to set word limit)%2$s
sv_SE: Visa evenemangsbeskrivningar %1$s (ändra till ett nummer i den infogade kortkoden för att ange ordgränsen)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event locations %1$s(if available)%2$s
sv_SE: Visa platserna för evenemanget %1$s(om tillgängligt)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event organizers %1$s(if available)%2$s
sv_SE: Visa arrangörer %1$s(om tillgängligt)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag
en: %1$sNote:%2$s Additional %3$sdisplay options%4$s are available by manually editing the shortcode after insertion.
sv_SE: %1$sObs:%2$s Ytterligare %3$svisningsalternativ%4$s är tillgängliga genom att manuellt redigera kortkoden efter att den har lagts in.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Insert %1$s
sv_SE: Infoga %1$s

en: Getting Started
sv_SE: Komma igång

en: System Report
sv_SE: Systemrapport

en: Save Changes
sv_SE: Spara ändringar

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: An extensive %1$sUser Guide%2$s is available on our website. Below are some quick links to key resources in the documentation.
sv_SE: En omfattande %1$sanvändarhandbok%2$s finns tillgänglig på vår webbplats. Nedan finns några snabblänkar till viktiga resurser i dokumentationen.

en: General WordPress Settings
sv_SE: Allmänna WordPress-inställningar

en: Shortcode Overview
sv_SE: Översikt över kortkoder

en: Shortcode Builder
sv_SE: Kortkods byggare

en: Shortcode Parameters Reference
sv_SE: Referens för kortkodsparametrar

en: FAQs and Tips
sv_SE: Vanliga frågor och tips

en: CSS Guide
sv_SE: CSS-guide

en: Developer Resources
sv_SE: Resurser för utvecklare

en: Loading
sv_SE: Laddar

en: Always use AJAX to render calendars (recommended)
sv_SE: Använd alltid AJAX för att rendera kalendrar (rekommenderas)

en: When checked, all calendars will render via AJAX (asynchronously after the page loads). This is especially useful in conjunction with other caching plugins, or if your calendars contain a large number of events. Normally, calendar data is sent directly in the HTML of the initial page load unless AJAX has been specified in the shortcode.
sv_SE: När detta är markerat kommer alla kalendrar att renderas via AJAX (asynkront efter att sidan har laddats). Detta är särskilt användbart i samband med andra cachningsplugins eller om dina kalendrar innehåller ett stort antal händelser. Normalt skickas kalenderdata direkt i HTML-koden vid den första sidladdningen om inte AJAX har angetts i kortkoden.

en: Bypass nonce on AJAX requests
sv_SE: Bypass nonce på AJAX-förfrågningar

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) 2: Plugin name (do not translate)
en: By default, %1$s uses a nonce on AJAX requests, although this is not strictly needed, as the AJAX requests do not directly write anything to the database, and additional sanitization/validation code is in place. The nonce occasionally causes conflicts with certain caching plugins, especially %2$s. If you are using a caching plugin and find your AJAX calendars occasionally do not load, turn on this option to bypass the nonce.
sv_SE: Som standard använder %1$s en nonce på AJAX-förfrågningar, även om detta inte är absolut nödvändigt, eftersom AJAX-förfrågningar inte direkt skriver något till databasen och ytterligare sanerings-/valideringskod finns på plats. Nonce orsakar ibland konflikter med vissa cachningsplugins, särskilt %2$s. Om du använder ett cachningsplugin och upptäcker att dina AJAX-kalendrar ibland inte laddas, slå på det här alternativet för att kringgå nonce.

en: Increase memory limit when rendering calendars
sv_SE: Öka minnesgränsen vid rendering av kalendrar

note: translators: 1. HTML tag
en: If your calendar is failing to load with an "out of memory" fatal error, try increasing the memory limit. A minimum of 512 MB is recommended. %1$s Notes: 1) Some hosting providers may not allow applications to override the server default setting. 2) It is not possible to set this option lower than the current default memory limit on your server.
sv_SE: Om kalendern inte laddas med felmeddelandet "out of memory" kan du försöka öka minnesgränsen. Ett minimum på 512 MB rekommenderas. %1$s Anmärkningar: 1) Vissa hostingleverantörer tillåter inte att applikationer åsidosätter serverns standardinställning. 2) Det är inte möjligt att ställa in det här alternativet lägre än den aktuella standardminnesgränsen på din server.

en: If your site has stopped retrieving feeds after the version 11 update, turn on this option to use the legacy request method.
sv_SE: Om din webbplats har slutat hämta flöden efter uppdateringen av version 11, aktiverar du det här alternativet för att använda den gamla förfrågningsmetoden.

en: Allow access to these hostnames that resolve to reserved IP addresses
sv_SE: Tillåt åtkomst till dessa värdnamn som leder till reserverade IP-adresser

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4: Plugin name (do not translate) 5. HTML tag
en: If your calendar server is hosted on the same physical server as your website, is part of the same local network, or otherwise uses a %1$sreserved IP address%2$s, enter its hostname here to allow access. For multiple calendar servers, enter one hostname per line. See %3$sthe %4$s documentation%5$s for more information.
sv_SE: Om din kalenderserver finns på samma fysiska server som din webbplats, ingår i samma lokala nätverk eller på annat sätt använder en %1$sreserverad IP-adress%2$s ska du ange dess värdnamn här för att tillåta åtkomst. För flera kalenderservrar anger du ett värdnamn per rad. Se %3$sdokumentationen%4$s%5$s för mer information.

en: Enter one hostname per line.
sv_SE: Ange ett värdnamn per rad.

en: Caching
sv_SE: Cachelagring

en: Transient (cache) expiration
sv_SE: Tillfälligt upphörande (cache)

en: seconds
sv_SE: sekunder

en: Sets how long calendar feed data should be cached on the server (WordPress transients) before reloading. Default is 3600 (1 hour).
sv_SE: Ställer in hur länge kalendermatningsdata ska cachas på servern (WordPress transients) innan de laddas om. Standardvärdet är 3600 (1 timme).

en: Miscellaneous
sv_SE: Diverse

en: Remove "Add ICS Calendar" button in Classic Editor
sv_SE: Ta bort knappen "Lägg till ICS-kalender" i Classic Editor

en: By default, ICS Calendar adds an "Add ICS Calendar" button to the toolbar above the WYSIWYG editor when using Classic Editor. Check this box to remove the button. Has no effect on sites using the Block Editor (Gutenberg).
sv_SE: Som standard lägger ICS Kalender till en knapp "Lägg till ICS-kalender" i verktygsfältet ovanför WYSIWYG-redigeraren när du använder Classic Editor. Markera den här rutan för att ta bort knappen. Har ingen effekt på webbplatser som använder Blockredigeraren (Gutenberg).

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) 2. HTML tag 3. HTML tag
en: %1$s version 10.6 introduced new default values for several shortcode parameters. New installations automatically use the new default values, but upgraded installations will continue to use the old default values, unless this box is checked. Read more about these changes on %2$sour blog%3$s.
sv_SE: %1$s I version 10.6 infördes nya standardvärden för flera kortkodsparametrar. Nya installationer använder automatiskt de nya standardvärdena, men uppgraderade installationer fortsätter att använda de gamla standardvärdena om inte den här rutan är markerad. Läs mer om dessa ändringar på %2$svår blogg%3$s.

en: Our complete user guide is available with full translation into dozens of languages on our website:
sv_SE: Vår fullständiga användarhandbok finns tillgänglig på vår webbplats med fullständig översättning till dussintals språk:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: For assistance, please use our %1$ssupport request form%2$s.
sv_SE: För hjälp, vänligen använd vårt %1$sformulär för supportförfrågan%2$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: When contacting support, please include the %1$sSystem Report%2$s from this page.
sv_SE: När du kontaktar support, vänligen inkludera %1$sSystemrapport%2$s från den här sidan.

en: Do even more with...
sv_SE: Gör ännu mer med...

en: ICS Events
sv_SE: ICS Evenemang

note: translators: 1: HTML tag 2: HTML tag 3: Plugin name (do not translate)
en: %1$sNew!%2$s Turns %3$s into a full calendar system. Create and manage events directly in WordPress and even integrate them seamlessly with your existing feeds.
sv_SE: %1$sNy!%2$s Förvandlar %3$s till ett komplett kalendersystem. Skapa och hantera evenemang direkt i WordPress och integrera dem sömlöst med dina befintliga flöden.

en: Additional Views
sv_SE: Ytterligare vyer

en: Full, Up Next, Masonry, Month with Sidebar, Widget, and more.
sv_SE: Full, Up Next, Masonry, Month with Sidebar, Widget och mycket mer.

en: Calendar Builder
sv_SE: Kalenderbyggare

en: Configure all calendar settings with an easy visual interface.
sv_SE: Konfigurera alla kalenderinställningar med ett enkelt visuellt gränssnitt.

en: Customizer
sv_SE: Anpassare

en: Easily modify your calendar color palettes, fonts, and more, site-wide.
sv_SE: Du kan enkelt ändra färgpaletter, teckensnitt och mycket mer för hela kalendern.

en: Enhanced Features
sv_SE: Förbättrade funktioner

en: Additional capabilities are added to the core month, basic, list and week views.
sv_SE: Ytterligare funktioner läggs till i de grundläggande vyerna för månad, bas, lista och vecka.

note: translators: 1. Link (do not translate)
en: Visit %1$s to learn more.
sv_SE: Besök %1$s för att få veta mer.

en: Go PRO!
sv_SE: Gå PRO!

en: Clear Cached Calendar Data
sv_SE: Rensa cachelagrade kalenderdata

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
sv_SE: Detta rensar omedelbart alla befintliga cachelagrade kalenderdata (rensa transienter), vilket tvingar WordPress att ladda om alla kalendrar nästa gång de visas. Cachelagringen återupptas sedan som tidigare.

en: ICS Feed URL Tester
sv_SE: URL-testare för ICS-feed

en: If you are concerned that the plugin is not properly retrieving your feed, you can test the URL here.
sv_SE: Om du är orolig för att insticksprogrammet inte hämtar ditt flöde korrekt kan du testa webbadressen här.

en: Enter feed URL...
sv_SE: Ange feed-URL...

en: Test URL
sv_SE: Testa URL

en: Results:
sv_SE: Resultat:

note: translators: 1: Dynamic value
en: %1$s received.
sv_SE: %1$s mottagen.

en: This appears to be a valid ICS feed URL.
sv_SE: Detta verkar vara en giltig URL för ICS-flöde.

en: This does not appear to be a valid ICS feed URL.
sv_SE: Detta verkar inte vara en giltig URL för ICS-flöde.

en: Could not retrieve data from the requested URL.
sv_SE: Det gick inte att hämta data från den begärda URL:en.

en: An unknown error occurred while attempting to retrieve the requested URL.
sv_SE: Ett okänt fel uppstod när den begärda WEBBADRESSen skulle hämtas.

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
sv_SE: Kopiera följande text och inkludera den i ditt meddelande när du skickar support via e-post.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Also please include the %1$s shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
sv_SE: Ange också kortkoden %1$s exakt så som du har skrivit in den på den berörda sidan.

en: For your site security please do NOT post the System Report in the support forums.
sv_SE: För din webbplats säkerhet får du INTE publicera systemrapporten i supportforumet.

en: No events found.
sv_SE: Inga evenemang funna.

en: Previous Page
sv_SE: Förgående sida

en: Next Page
sv_SE: Nästa sida

en: All Day
sv_SE: Hela dagen

en: Today
sv_SE: Idag

en: No events.
sv_SE: Inga händelser.

en: No additional events this month.
sv_SE: Inga ytterligare händelser den här månaden.

en: Last week
sv_SE: Förra veckan

en: This week
sv_SE: Denna vecka

en: Next week
sv_SE: Nästa vecka

note: Description of the plugin/theme
en: Turn your Google Calendar, Microsoft Office 365 or Apple iCloud Calendar into a seamlessly integrated, auto-updating, zero-maintenance WordPress experience.
sv_SE: Förvandla din Google-kalender, Microsoft Office 365- eller Apple iCloud-kalender till en sömlöst integrerad, automatiskt uppdaterad och underhållsfri WordPress-upplevelse.
