ICS Calendar - en to nl_NL translation catalogue (130 entries)

en: %1$s AJAX request bypassed nonce verification, due to configuration setting.
nl_NL: %1$s AJAX-verzoek omzeilde nonce-verificatie vanwege configuratie-instelling.

en: %1$s received.
nl_NL: %1$s ontvangen.

en: %1$s version 10.6 introduced new default values for several shortcode parameters. New installations automatically use the new default values, but upgraded installations will continue to use the old default values, unless this box is checked. Read more about these changes on %2$sour blog%3$s.
nl_NL: %1$s versie 10.6 introduceerde nieuwe standaardwaarden voor verschillende shortcode-parameters. Nieuwe installaties gebruiken automatisch de nieuwe standaardwaarden, maar opgewaardeerde installaties blijven de oude standaardwaarden gebruiken, tenzij dit vakje is aangevinkt. Lees meer over deze wijzigingen op %2$sonze blog%3$s.

en: %1$sNew!%2$s Turns %3$s into a full calendar system. Create and manage events directly in WordPress and even integrate them seamlessly with your existing feeds.
nl_NL: %1$sNieuw!%2$s Maakt van %3$s een volledig agendasysteem. Maak en beheer evenementen rechtstreeks in WordPress en integreer ze zelfs naadloos met je bestaande feeds.

en: %1$sNote:%2$s Additional %3$sdisplay options%4$s are available by manually editing the shortcode after insertion.
nl_NL: %1$sOpmerking:%2$s Extra %3$sweergaveopties%4$s zijn beschikbaar door de shortcode na het invoegen handmatig te bewerken.

en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 10.6 changes the default options for several shortcode settings. In order to maintain consistency, these new defaults are %4$snot%5$s enabled when upgrading from an earlier version. If you would like to learn more about the changes please read our %6$sblog post%7$s, or to switch to the new defaults, turn on the %8$s option on the %9$s settings%10$s page.
nl_NL: %1$sLet op:%2$s %3$s versie 10.6 wijzigt de standaardopties voor verschillende shortcode-instellingen. Om de consistentie te behouden, zijn deze nieuwe standaardinstellingen %4$sniet%5$s ingeschakeld bij een upgrade vanaf een eerdere versie. Als u meer wilt weten over de wijzigingen, lees dan onze %6$sblog post%7$s, of schakel de %8$s optie in op de %9$s instellingen%10$s pagina om over te schakelen naar de nieuwe standaardinstellingen.

en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 11.0 streamlines the way ICS feed URLs are retrieved. This change uses a standard built-in WordPress function, so it should be fully compatible with all existing installations. If you encounter any new issues after upgrading to version 11 or later, please visit the %4$sWordPress Support Forums%5$s for assistance.
nl_NL: %1$sLet op:%2$s %3$s versie 11.0 stroomlijnt de manier waarop ICS feed URL's worden opgehaald. Deze wijziging maakt gebruik van een standaard ingebouwde WordPress-functie, dus het zou volledig compatibel moeten zijn met alle bestaande installaties. Als je nieuwe problemen tegenkomt na het upgraden naar versie 11 of hoger, ga dan naar de %4$sWordPress Support Forums%5$s voor hulp.

en: %1$sSettings updated.%2$s You may need to refresh the page to see some changes.
nl_NL: %1$sInstellingen bijgewerkt.%2$s Mogelijk moet u de pagina vernieuwen om enkele wijzigingen te zien.

en: %1$sThis URL points to a file in your Media Library.%2$s While you should be able to use this URL in an %3$s shortcode, it will be a static snapshot of the calendar at the time the file was created, and will not reflect any future updates to the source calendar. Please see our %4$sUser Guide%5$s for instructions on obtaining your correct dynamic feed URL.
nl_NL: %1$sDeze URL verwijst naar een bestand in je Mediabibliotheek.%2$s Hoewel je deze URL zou moeten kunnen gebruiken in een %3$s shortcode, zal het een statische momentopname zijn van de kalender op het moment dat het bestand werd gemaakt en zal het geen toekomstige updates van de bronkalender weergeven. Raadpleeg onze %4$sGebruikershandleiding%5$s voor instructies over het verkrijgen van de juiste dynamische feed URL.

en: %1$sYou are running ICS Calendar in a WordPress Playground implementation.%2$s Because ICS Calendar is intended to run on a web server, some features may be unavailable or may not function properly.
nl_NL: %1$sJe draait ICS Calendar in een WordPress Playground implementatie.%2$s Omdat ICS Calendar bedoeld is om op een webserver te draaien, kunnen sommige functies niet beschikbaar zijn of niet goed werken.

en: %1$sYour site is currently using a UTC offset-based timezone setting.%2$s This can produce time display errors in the %3$s plugin in locations that observe Daylight Saving Time. Please %4$schange your timezone setting%5$s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display. See our %6$sdocumentation%7$s for additional information on this issue.
nl_NL: %1$sUw site gebruikt momenteel een op UTC offset gebaseerde tijdzone instelling.%2$s Dit kan fouten opleveren bij de tijdweergave in de %3$s plugin op locaties die zomertijd in acht nemen. Gelieve %4$suw tijdzone instelling%5$s te wijzigen naar de dichtstbijzijnde stad in dezelfde tijdzone voor een correcte tijdweergave. Zie onze %6$sdocumentatie%7$s voor meer informatie over dit probleem.

en: Add %1$s
nl_NL: Voeg %1$s toe

en: Additional Views
nl_NL: Extra uitzichten

en: Additional capabilities are added to the core month, basic, list and week views.
nl_NL: Er zijn extra mogelijkheden toegevoegd aan de basisweergaven maand, basis, lijst en week.

en: All Day
nl_NL: Hele dag

en: Allow access to these hostnames that resolve to reserved IP addresses
nl_NL: Toegang toestaan tot deze hostnamen die resolven naar gereserveerde IP-adressen

en: Also please include the %1$s shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
nl_NL: Vermeld ook de %1$s shortcode precies zoals u die op de betreffende pagina hebt ingevoerd.

en: Always use AJAX to render calendars (recommended)
nl_NL: Gebruik altijd AJAX om kalenders weer te geven (aanbevolen)

en: An extensive %1$sUser Guide%2$s is available on our website. Below are some quick links to key resources in the documentation.
nl_NL: Een uitgebreide %1$sGebruikershandleiding%2$s is beschikbaar op onze website. Hieronder vindt u enkele snelle links naar belangrijke bronnen in de documentatie.

en: An unknown error occurred while attempting to retrieve the requested URL.
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens het ophalen van de gevraagde URL.

en: Be sure you are using a %1$ssubscribe%2$s URL, not a %3$sweb view%4$s URL.%5$s (Entering the URL directly in your web browser should download an %6$s file.)
nl_NL: Zorg ervoor dat u een %1$ssubscribe%2$s URL gebruikt, niet een %3$sweb view%4$s URL.%5$s (Als u de URL rechtstreeks in uw webbrowser invoert, moet u een %6$s bestand downloaden)

en: By default, %1$s uses a nonce on AJAX requests, although this is not strictly needed, as the AJAX requests do not directly write anything to the database, and additional sanitization/validation code is in place. The nonce occasionally causes conflicts with certain caching plugins, especially %2$s. If you are using a caching plugin and find your AJAX calendars occasionally do not load, turn on this option to bypass the nonce.
nl_NL: Standaard gebruikt %1$s een nonce op AJAX-verzoeken, hoewel dit niet strikt noodzakelijk is, omdat de AJAX-verzoeken niet direct iets naar de database schrijven en er extra sanitization/validation code aanwezig is. De nonce veroorzaakt soms conflicten met bepaalde caching-plugins, met name %2$s. Als je een caching-plugin gebruikt en merkt dat je AJAX-kalenders af en toe niet laden, schakel dan deze optie in om de nonce te omzeilen.

en: By default, ICS Calendar adds an "Add ICS Calendar" button to the toolbar above the WYSIWYG editor when using Classic Editor. Check this box to remove the button. Has no effect on sites using the Block Editor (Gutenberg).
nl_NL: Standaard voegt ICS Calendar een knop "Add ICS Calendar" toe aan de werkbalk boven de WYSIWYG-editor als je de Classic Editor gebruikt. Vink dit vakje aan om de knop te verwijderen. Heeft geen effect op sites die de Block Editor (Gutenberg) gebruiken.

en: Bypass nonce on AJAX requests
nl_NL: Nonce omzeilen bij AJAX-verzoeken

en: CSS Guide
nl_NL: CSS Handleiding

en: Calendar Builder
nl_NL: Kalender Bouwer

en: Calendar Description:
nl_NL: Kalender beschrijving:

en: Calendar Title:
nl_NL: Kalendertitel:

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: Clear Cached Calendar Data
nl_NL: Kalendergegevens in cache wissen

en: Cleared %1$s %2$s transient(s).
nl_NL: Gewist %1$s %2$s transiënt(en).

en: Click for more...
nl_NL: Klik voor meer...

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Configure all calendar settings with an easy visual interface.
nl_NL: Configureer alle kalenderinstellingen met een eenvoudige visuele interface.

en: Could not retrieve data from the requested URL.
nl_NL: Kan geen gegevens ophalen van de gevraagde URL.

en: Count:
nl_NL: Telling:

en: Developer Resources
nl_NL: Bronnen voor ontwikkelaars

en: Do even more with...
nl_NL: Doe nog meer met...

en: Easily modify your calendar color palettes, fonts, and more, site-wide.
nl_NL: Pas eenvoudig de kleurpaletten, lettertypen en nog veel meer van je kalender aan op de hele site.

en: Enhanced Features
nl_NL: Verbeterde functies

en: Enter feed URL...
nl_NL: Voer de feed-URL in...

en: Enter one hostname per line.
nl_NL: Voer één hostnaam per regel in.

en: Error: Could not resolve IP address for %1$s.
nl_NL: Fout: Kan IP-adres voor %1$s niet oplossen.

en: FAQs and Tips
nl_NL: Veelgestelde vragen en tips

en: For assistance, please use our %1$ssupport request form%2$s.
nl_NL: Gebruik voor hulp ons %1$sondersteuningsaanvraagformulier%2$s.

en: For your site security please do NOT post the System Report in the support forums.
nl_NL: Plaats voor de veiligheid van uw site het systeemrapport NIET in de ondersteuningsforums.

en: Format:
nl_NL: Formaat:

en: Full, Up Next, Masonry, Month with Sidebar, Widget, and more.
nl_NL: Volledig, Volgende, Masonry, Maand met zijbalk, Widget en meer.

en: General WordPress Settings
nl_NL: Algemene WordPress Instellingen

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: Go PRO!
nl_NL: Ga PRO!

en: Hide past events
nl_NL: Verberg verlopen evenementen

en: ICS Events
nl_NL: ICS Evenementen

en: ICS Feed URL Tester
nl_NL: URL-tester van ICS-feed

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
nl_NL: ICS-bestand kon niet worden opgehaald of was leeg. Controleer of de URL correct is en controleer uw php.ini-configuratie om te controleren of cURL of allow_url_fopen beschikbaar is. Als u spaties gebruikt om meerdere URL’s af te bakenen, in plaats daarvan probeer het pip-eteken te gebruiken. Getroffen URL:

en: If you are concerned that the plugin is not properly retrieving your feed, you can test the URL here.
nl_NL: Als je je zorgen maakt dat de plugin je feed niet goed ophaalt, kun je de URL hier testen.

en: If your calendar is failing to load with an "out of memory" fatal error, try increasing the memory limit. A minimum of 512 MB is recommended. %1$s Notes: 1) Some hosting providers may not allow applications to override the server default setting. 2) It is not possible to set this option lower than the current default memory limit on your server.
nl_NL: Als je agenda niet wordt geladen met een fatale foutmelding "out of memory", probeer dan de geheugenlimiet te verhogen. Een minimum van 512 MB wordt aanbevolen. %1$s Opmerkingen: 1) Sommige hostingproviders staan niet toe dat applicaties de standaardinstelling van de server overschrijven. 2) Het is niet mogelijk om deze optie lager in te stellen dan de huidige standaardgeheugenlimiet op uw server.

en: If your calendar server is hosted on the same physical server as your website, is part of the same local network, or otherwise uses a %1$sreserved IP address%2$s, enter its hostname here to allow access. For multiple calendar servers, enter one hostname per line. See %3$sthe %4$s documentation%5$s for more information.
nl_NL: Als je kalenderserver op dezelfde fysieke server wordt gehost als je website, deel uitmaakt van hetzelfde lokale netwerk of anderszins een %1$sgereserveerd IP-adres%2$s gebruikt, voer dan hier de hostnaam in om toegang mogelijk te maken. Voer voor meerdere kalenderservers één hostnaam per regel in. Zie %3$sde %4$s documentatie%5$s voor meer informatie.

en: If your feed URL works with our online %1$sPreview%2$s tool, try turning on the %3$s option under the %4$s tab above.
nl_NL: Als je feed URL werkt met onze online %1$sPreview%2$s tool, probeer dan de %3$s optie aan te zetten onder het %4$s tabblad hierboven.

en: If your site has stopped retrieving feeds after the version 11 update, turn on this option to use the legacy request method.
nl_NL: Als je site is gestopt met het ophalen van feeds na de update van versie 11, schakel dan deze optie in om de oude aanvraagmethode te gebruiken.

en: Increase memory limit when rendering calendars
nl_NL: Verhoog geheugenlimiet bij het renderen van kalenders

en: Last week
nl_NL: Afgelopen week

en: Leave %1$s blank to include all upcoming events. %2$s must be a standard %3$sPHP date format string%4$s.
nl_NL: Laat %1$s leeg om alle komende evenementen op te nemen. %2$s moet een standaard %3$sPHP datum formaat string%4$s zijn.

en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default description. Enter %1$s to omit description altogether.
nl_NL: Laat leeg om de standaard beschrijving van de kalender te gebruiken. Vul %1$s in om de beschrijving helemaal weg te laten.

en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default title. Enter %1$s to omit title altogether.
nl_NL: Laat leeg om de standaardtitel van de agenda te gebruiken. Voer %1$s in om de titel helemaal weg te laten.

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Map
nl_NL: Kaart

en: Miscellaneous
nl_NL: Diversen

en: Next Page
nl_NL: Volgende pagina

en: Next week
nl_NL: Volgende week

en: No %1$s transients were found.
nl_NL: Er zijn geen %1$s-transiënten gevonden.

en: No additional events this month.
nl_NL: Geen extra evenementen deze maand.

en: No events found.
nl_NL: Geen evenementen gevonden.

en: No events.
nl_NL: Geen evenementen.

en: Our complete user guide is available with full translation into dozens of languages on our website:
nl_NL: Onze volledige gebruikershandleiding is beschikbaar met volledige vertaling in tientallen talen op onze website:

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
nl_NL: Kopieer de volgende tekst en neem deze op in uw bericht wanneer u naar de ondersteuning e-mailt.

en: Previous Page
nl_NL: Vorige pagina

en: Recurring event
nl_NL: Terugkerende evenement

en: Recurs daily
nl_NL: Herhaalt zich dagelijks

en: Recurs every %1$s days
nl_NL: Komt elke %1$s dagen terug

en: Recurs every %1$s months
nl_NL: Komt elke %1$s maanden terug

en: Recurs every %1$s weeks
nl_NL: Komt elke %1$s weken terug

en: Recurs every %1$s years
nl_NL: Komt elke %1$s jaar terug

en: Recurs monthly
nl_NL: Herhaalt zich maandelijks

en: Recurs weekly
nl_NL: Herhaalt zich wekelijks

en: Recurs yearly
nl_NL: Herhaalt zich jaarlijks

en: Remove "Add ICS Calendar" button in Classic Editor
nl_NL: Knop "ICS-kalender toevoegen" in klassieke editor verwijderen

en: Resolved IP address for %1$s:
nl_NL: Opgelost IP-adres voor %1$s:

en: Resources:
nl_NL: Middelen:

en: Results:
nl_NL: Resultaten:

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save to your calendar
nl_NL: Opslaan in uw kalender

en: Sets how long calendar feed data should be cached on the server (WordPress transients) before reloading. Default is 3600 (1 hour).
nl_NL: Stelt in hoe lang kalenderfeed gegevens moeten worden gecached op de server (WordPress transients) voordat ze opnieuw worden geladen. Standaard is 3600 (1 uur).

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Shortcode Builder
nl_NL: Shortcode Bouwer

en: Shortcode Overview
nl_NL: Overzicht shortcodes

en: Shortcode Parameters Reference
nl_NL: Referentie Shortcode Parameters

en: Show event descriptions %1$s(change to a number in inserted shortcode to set word limit)%2$s
nl_NL: Toon evenementbeschrijvingen %1$s(verander in een getal in ingevoegde shortcode om woordlimiet in te stellen)%2$s

en: Show event locations %1$s(if available)%2$s
nl_NL: Toon evenementenlocaties %1$s(indien beschikbaar)%2$s

en: Show event organizers %1$s(if available)%2$s
nl_NL: Toon organisatoren van evenementen %1$s(indien beschikbaar)%2$s

en: Show past events
nl_NL: Toon oudere evenementen

en: Show/hide all
nl_NL: Alles weergeven/verbergen

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: System Report
nl_NL: Systeemrapport

en: Thank you for installing %1$s. Before creating your first calendar shortcode, please visit your %2$sGeneral Settings%3$s page and verify that your site language, timezone and date/time format settings are correct. See our %4$sUser Guide%5$s for more information.
nl_NL: Bedankt voor de installatie van %1$s. Voordat u uw eerste kalender shortcode maakt, bezoek uw %2$sAlgemene Instellingen%3$s pagina en controleer of de taal, tijdzone en datum/tijd formaat instellingen van uw site correct zijn. Zie onze %4$sGebruikershandleiding%5$s voor meer informatie.

en: The "currentweek" shortcode attribute is deprecated. Please use view="week" in your shortcode instead.
nl_NL: Het shortcode attribuut "currentweek" is afgeschaft. Gebruik in plaats daarvan view="week" in uw shortcode.

en: The "legendinline" shortcode attribute is deprecated. Please use legendstyle="inline" in your shortcode instead.
nl_NL: Het "legendinline" shortcode attribuut is verouderd. Gebruik in plaats daarvan legendstyle="inline" in uw shortcode.

en: The "url" property in your %1$s shortcode appears to contain HTML tags; most likely your URL has been turned into a clickable link. Your calendar may not display properly as a result. Please remove the clickable link in the shortcode.
nl_NL: De eigenschap "url" in uw %1$s shortcode lijkt HTML-tags te bevatten; waarschijnlijk is uw URL veranderd in een klikbare link. Uw agenda wordt daardoor mogelijk niet goed weergegeven. Verwijder de klikbare link in de shortcode.

en: The r34ics_url_get_contents() function is no longer supported.
nl_NL: De functie r34ics_url_get_contents() wordt niet langer ondersteund.

en: This appears to be a valid ICS feed URL.
nl_NL: Dit lijkt een geldige ICS-feed URL te zijn.

en: This does not appear to be a valid ICS feed URL.
nl_NL: Dit lijkt geen geldige ICS feed URL te zijn.

en: This week
nl_NL: Deze week

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
nl_NL: Dit zal onmiddellijk alle bestaande kalendergegevens in de cache wissen, waardoor WordPress wordt gedwongen om alle kalenders opnieuw te laden de volgende keer dat ze worden bekeken. Caching wordt dan hervat zoals voorheen.

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Transient (cache) expiration
nl_NL: Voorbijgaande (cache) expiratie

en: Turn your Google Calendar, Microsoft Office 365 or Apple iCloud Calendar into a seamlessly integrated, auto-updating, zero-maintenance WordPress experience.
nl_NL: Maak van je Google Agenda, Microsoft Office 365 of Apple iCloud Agenda een naadloos geïntegreerde, automatisch bijgewerkte en onderhoudsvrije WordPress-ervaring.

en: Upgrade to PRO!
nl_NL: Upgrade naar PRO!

en: Use legacy feed request method
nl_NL: Gebruik de oude feed-verzoekmethode

en: Use new parameter defaults (v.10.6)
nl_NL: Nieuwe standaardparameters gebruiken (v.10.6)

en: User Guide
nl_NL: Gebruikershandleiding

en: Utilities
nl_NL: Opties

en: View:
nl_NL: Toon:

en: Visit %1$s to learn more.
nl_NL: Bezoek %1$s voor meer informatie.

en: When checked, all calendars will render via AJAX (asynchronously after the page loads). This is especially useful in conjunction with other caching plugins, or if your calendars contain a large number of events. Normally, calendar data is sent directly in the HTML of the initial page load unless AJAX has been specified in the shortcode.
nl_NL: Als deze optie is aangevinkt, worden alle kalenders via AJAX gerenderd (asynchroon nadat de pagina is geladen). Dit is vooral handig in combinatie met andere cachingplugins of als je kalenders een groot aantal gebeurtenissen bevatten. Normaal gesproken worden kalendergegevens direct in de HTML van de eerste paginalading verzonden, tenzij AJAX is gespecificeerd in de shortcode.

en: When contacting support, please include the %1$sSystem Report%2$s from this page.
nl_NL: Wanneer u contact opneemt met ondersteuning, vermeld dan het %1$sSysteemrapport%2$s van deze pagina.

en: Your feed URL appears to contain HTTP Basic Authentication credentials. Try turning off the %1$s option under the %2$s tab above.
nl_NL: De URL van je feed lijkt HTTP Basic Authentication-gegevens te bevatten. Probeer de optie %1$s onder het tabblad %2$s hierboven uit te schakelen.

en: calendar event
nl_NL: kalender evenement

en: list
nl_NL: lijst

en: month
nl_NL: maand

en: seconds
nl_NL: seconden
