ICS Calendar - en to lv_LV translation catalogue (138 entries)

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: %1$sYou are running ICS Calendar in a WordPress Playground implementation.%2$s Because ICS Calendar is intended to run on a web server, some features may be unavailable or may not function properly.
lv_LV: %1$sJūs izmantojat ICS kalendāru WordPress spēļu laukuma implementācijā.%2$s Tā kā ICS kalendārs ir paredzēts darbināšanai tīmekļa serverī, dažas funkcijas var būt nepieejamas vai var nedarboties pareizi.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) and HTML tags 4. HTML tag 5. HTML tag 6. HTML tag 7. HTML tag
en: %1$sYour site is currently using a UTC offset-based timezone setting.%2$s This can produce time display errors in the %3$s plugin in locations that observe Daylight Saving Time. Please %4$schange your timezone setting%5$s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display. See our %6$sdocumentation%7$s for additional information on this issue.
lv_LV: %1$sJūsu vietnē pašlaik tiek izmantots laika joslas iestatījums, kas balstīts uz UTC nobīdi.%2$s Vietās, kur tiek ievērots vasaras laiks, tas var radīt laika rādīšanas kļūdas %3$s spraudnis. Lai laiks tiktu pareizi parādīts, lūdzu, mainiet %4$slaika joslas iestatījumu %5$s uz jums tuvāko pilsētu tajā pašā laika joslā. Papildu informāciju par šo jautājumu skatīt mūsu %6$sdokumentācijā%7$s.

en: Utilities
lv_LV: Utilītas

en: Settings
lv_LV: Iestatījumi

en: User Guide
lv_LV: Lietotāja pamācība

en: Support
lv_LV: Atbalsts

en: Upgrade to PRO!
lv_LV: Jauniniet uz PRO!

en: Show/hide all
lv_LV: Rādīt/paslēpt visu

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
lv_LV: ICS failu nevarēja izgūt vai tas bija tukšs. Lūdzu, pārbaudiet, vai URL ir pareizs, un pārbaudiet php .ini konfigurāciju, lai pārbaudītu, vai ir pieejams allow_url_fopen vai url. Ja izmantojat atstarpes, lai norobežotu vairākus vietrāžus URL, iespējams, vēlēsieties arī mēģināt izmantot caurules rakstzīmi. Ietekmētais URL:

en: Hide past events
lv_LV: Paslēpt pagātnes notikumus

en: Show past events
lv_LV: Rādīt pagātnes notikumus

en: Contact:
lv_LV: Kontaktpersona:

en: Resources:
lv_LV: Resursi:

en: Click for more...
lv_LV: Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk...

en: Save to your calendar
lv_LV: Saglabāt kalendārā

en: Download
lv_LV: Lejupielādēt

en: Cancelled
lv_LV: Atcelts

en: The "currentweek" shortcode attribute is deprecated. Please use view="week" in your shortcode instead.
lv_LV: "Currentweek" īsā koda atribūts ir novecojis. Tā vietā, lūdzu, izmantojiet view="week" savā īsajā kodā.

en: The "legendinline" shortcode attribute is deprecated. Please use legendstyle="inline" in your shortcode instead.
lv_LV: Īsā koda atribūts "legendinline" ir novecojis. Lūdzu, tā vietā īsajā kodā izmantojiet legendstyle="inline".

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Cleared %1$s %2$s transient(s).
lv_LV: Notīrīts %1$s %2$s pārejošais(-ie) process(-i).

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: No %1$s transients were found.
lv_LV: Netika atrasti %1$s pārejas procesi.

note: translators: 1. Additional translation string and HTML tags 2. Additional translation string and HTML tags
en: Your feed URL appears to contain HTTP Basic Authentication credentials. Try turning off the %1$s option under the %2$s tab above.
lv_LV: Šķiet, ka jūsu plūsmas URL satur HTTP Basic autentifikācijas akreditācijas akreditācijas datus. Mēģiniet izslēgt opciju %1$s, kas atrodas %2$s cilnē iepriekš.

en: Use legacy feed request method
lv_LV: Izmantot mantoto barības pieprasījuma metodi

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. Additional translation string and HTML tags 4. Additional translation string and HTML tags
en: If your feed URL works with our online %1$sPreview%2$s tool, try turning on the %3$s option under the %4$s tab above.
lv_LV: Ja jūsu barības URL darbojas ar mūsu tiešsaistes %1$sPriekšskatījuma%2$s rīku, mēģiniet ieslēgt %3$s opciju %4$s cilnē iepriekš.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag
en: %1$sThis URL points to a file in your Media Library.%2$s While you should be able to use this URL in an %3$s shortcode, it will be a static snapshot of the calendar at the time the file was created, and will not reflect any future updates to the source calendar. Please see our %4$sUser Guide%5$s for instructions on obtaining your correct dynamic feed URL.
lv_LV: %1$sŠis URL norāda uz failu jūsu multivides bibliotēkā.%2$s Lai gan jums vajadzētu būt iespējai izmantot šo URL %3$s īsajā kodā, tas būs statisks kalendāra momentuzņēmums brīdī, kad fails tika izveidots, un tas neatspoguļos nekādus turpmākus avota kalendāra atjauninājumus. Lūdzu, skatiet mūsu %4$sLietotāja rokasgrāmatu%5$s, lai saņemtu norādījumus par pareiza dinamiskās plūsmas URL adresāta iegūšanu.

note: translators: 1. Dynamic value and HTML tags
en: Error: Could not resolve IP address for %1$s.
lv_LV: Kļūda: Nevarēja atrisināt IP adresi %1$s.

note: translators: 1. Dynamic value and HTML tags
en: Resolved IP address for %1$s:
lv_LV: Atrisināta IP adrese %1$s:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: %1$sSettings updated.%2$s You may need to refresh the page to see some changes.
lv_LV: %1$sIestatījumi atjaunināti.%2$s Lai redzētu dažas izmaiņas, jums var būt jāatjauno lapa.

en: calendar event
lv_LV: kalendāra notikums

en: Map
lv_LV: Karte

en: Recurring event
lv_LV: Periodisks notikums

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s years
lv_LV: Atkārtojas ik pēc %1$s gadiem

en: Recurs yearly
lv_LV: Atkārtojas katru gadu

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s months
lv_LV: Atkārtojas ik pēc %1$s mēnešiem

en: Recurs monthly
lv_LV: Atkārtojas katru mēnesi

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s weeks
lv_LV: Atkārtojas ik pēc %1$s nedēļām

en: Recurs weekly
lv_LV: Atkārtojas katru nedēļu

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s days
lv_LV: Atkārtojas ik pēc %1$s dienām

en: Recurs daily
lv_LV: Atkārtojas katru dienu

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: The "url" property in your %1$s shortcode appears to contain HTML tags; most likely your URL has been turned into a clickable link. Your calendar may not display properly as a result. Please remove the clickable link in the shortcode.
lv_LV: Šķiet, ka jūsu %1$s īskoda īpašība "url" satur HTML tagus; visticamāk, jūsu URL ir pārvērsts par klikšķināmu saiti. Rezultātā jūsu kalendārs var netikt pareizi parādīts. Lūdzu, noņemiet klikšķināmo saiti īsajā kodā.

en: The r34ics_url_get_contents() function is no longer supported.
lv_LV: Funkcija r34ics_url_get_contents() vairs netiek atbalstīta.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) and HTML tags 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag 5. HTML tag
en: Thank you for installing %1$s. Before creating your first calendar shortcode, please visit your %2$sGeneral Settings%3$s page and verify that your site language, timezone and date/time format settings are correct. See our %4$sUser Guide%5$s for more information.
lv_LV: Paldies par instalēšanu %1$s. Pirms izveidojat savu pirmo kalendāra īskodu, lūdzu, apmeklējiet savu %2$sVispārīgie iestatījumi%3$s lapu un pārbaudiet, vai jūsu vietnes valodas, laika joslas un datuma/laika formāta iestatījumi ir pareizi. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet mūsu %4$sLietotāja rokasgrāmatu%5$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag
en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 11.0 streamlines the way ICS feed URLs are retrieved. This change uses a standard built-in WordPress function, so it should be fully compatible with all existing installations. If you encounter any new issues after upgrading to version 11 or later, please visit the %4$sWordPress Support Forums%5$s for assistance.
lv_LV: %1$sLūdzu, ņemiet vērā: %2$s %3$s 11.0 versijā ir racionalizēts veids, kā tiek iegūti ICS barības URL. Šīs izmaiņas izmanto standarta iebūvētu WordPress funkciju, tāpēc tām vajadzētu būt pilnībā saderīgām ar visām esošajām instalācijām. Ja pēc atjaunināšanas līdz 11. vai jaunākajai versijai rodas jaunas problēmas, lūdzu, apmeklējiet %4$sWordPress atbalsta forumus%5$s, lai saņemtu palīdzību.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag 6. HTML tag 7. HTML tag 8. Additional translation string and HTML tags 9. HTML tag and plugin name (do not translate) 10. HTML tag
en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 10.6 changes the default options for several shortcode settings. In order to maintain consistency, these new defaults are %4$snot%5$s enabled when upgrading from an earlier version. If you would like to learn more about the changes please read our %6$sblog post%7$s, or to switch to the new defaults, turn on the %8$s option on the %9$s settings%10$s page.
lv_LV: %1$sLūdzu, ņemiet vērā: %2$s %3$s 10.6 versijā mainītas vairāku īsceļu iestatījumu noklusējuma opcijas. Lai saglabātu konsekvenci, šie jaunie noklusējuma iestatījumi netiek %4$sieslēgti %5$s, ja tiek atjaunināti no iepriekšējās versijas. Ja vēlaties uzzināt vairāk par izmaiņām, lūdzu, izlasiet mūsu %6$sbloga ierakstu%7$s vai, lai pārslēgtos uz jaunajiem noklusējuma iestatījumiem, ieslēdziet %8$s opciju %9$s iestatījumu%10$s lapā.

en: Use new parameter defaults (v.10.6)
lv_LV: Jaunu parametru noklusējuma iestatījumu izmantošana (v.10.6)

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: %1$s AJAX request bypassed nonce verification, due to configuration setting.
lv_LV: %1$s AJAX pieprasījums konfigurācijas iestatījuma dēļ apiet nonce verifikāciju.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Add %1$s
lv_LV: Pievienot %1$s

en: Close
lv_LV: Aizvērt

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag 5. HTML tag 6. Do not translate
en: Be sure you are using a %1$ssubscribe%2$s URL, not a %3$sweb view%4$s URL.%5$s (Entering the URL directly in your web browser should download an %6$s file.)
lv_LV: Pārliecinieties, ka izmantojat %1$sabonēšanas%2$s URL, nevis %3$stīmekļa skatīšanas%4$s URL%5$s (ievadot URL tieši tīmekļa pārlūkprogrammā, jālejupielādē %6$s fails.)

en: Calendar Title:
lv_LV: Kalendāra nosaukums:

note: translators: 1. Do not translate
en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default title. Enter %1$s to omit title altogether.
lv_LV: Atstājiet tukšu, lai izmantotu kalendāra noklusējuma nosaukumu. Ievadiet %1$s, lai vispār izlaistu nosaukumu.

en: Calendar Description:
lv_LV: Kalendārs Apraksts:

note: translators: 1. Do not translate
en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default description. Enter %1$s to omit description altogether.
lv_LV: Atstājiet tukšu, lai izmantotu kalendāra noklusējuma aprakstu. Ievadiet %1$s, lai aprakstu vispār neievietotu.

en: View:
lv_LV: Skats:

en: month
lv_LV: mēnesis

en: list
lv_LV: saraksts

en: week
lv_LV: nedēļa

en: Count:
lv_LV: Skaitīt:

en: Format:
lv_LV: Formāts:

note: translators: 1. Additional translation string and HTML tags 2. Additional translation string and HTML tags 3. HTML tag 4. HTML tag
en: Leave %1$s blank to include all upcoming events. %2$s must be a standard %3$sPHP date format string%4$s.
lv_LV: Atstājiet %1$s tukšu, lai iekļautu visus gaidāmos notikumus. %2$s jābūt standarta %3$sPHP datuma formāta virknei%4$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event descriptions %1$s(change to a number in inserted shortcode to set word limit)%2$s
lv_LV: Rādīt notikumu aprakstus %1$s(mainīt uz numuru ievietotajā īsajā kodā, lai iestatītu vārdu ierobežojumu)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event locations %1$s(if available)%2$s
lv_LV: Rādīt notikumu atrašanās vietas %1$s(ja pieejams)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event organizers %1$s(if available)%2$s
lv_LV: Rādīt notikuma organizatorus %1$s(ja pieejams)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag
en: %1$sNote:%2$s Additional %3$sdisplay options%4$s are available by manually editing the shortcode after insertion.
lv_LV: %1$sPiezīme:%2$s Papildu %3$sdispleja opcijas%4$s ir pieejamas, manuāli rediģējot īso kodu pēc ievietošanas.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Insert %1$s
lv_LV: Ievietot %1$s

en: Getting Started
lv_LV: Darba uzsākšana

en: System Report
lv_LV: Sistēmas atskaite

en: Save Changes
lv_LV: Saglabāt izmaiņas

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: An extensive %1$sUser Guide%2$s is available on our website. Below are some quick links to key resources in the documentation.
lv_LV: Plaša %1$sLietotāja rokasgrāmata%2$s ir pieejama mūsu tīmekļa vietnē. Zemāk ir dažas īsas saites uz galvenajiem dokumentācijas resursiem.

en: General WordPress Settings
lv_LV: Vispārīgie WordPress iestatījumi

en: Shortcode Overview
lv_LV: Īsā koda pārskats

en: Shortcode Builder
lv_LV: Īsā koda konstruktors

en: Shortcode Parameters Reference
lv_LV: Īsā koda parametru atsauce

en: FAQs and Tips
lv_LV: Bieži uzdotie jautājumi un padomi

en: CSS Guide
lv_LV: CSS ceļvedis

en: Developer Resources
lv_LV: Izstrādātāju resursi

en: Loading
lv_LV: Notiek ielāde

en: Always use AJAX to render calendars (recommended)
lv_LV: Kalendāru attēlošanai vienmēr izmantojiet AJAX (ieteicams)

en: When checked, all calendars will render via AJAX (asynchronously after the page loads). This is especially useful in conjunction with other caching plugins, or if your calendars contain a large number of events. Normally, calendar data is sent directly in the HTML of the initial page load unless AJAX has been specified in the shortcode.
lv_LV: Ja šī opcija ir atzīmēta, visi kalendāri tiks atveidoti, izmantojot AJAX (asinhroni pēc lapas ielādes). Tas ir īpaši noderīgi kopā ar citiem kešēšanas spraudņiem vai tad, ja jūsu kalendāros ir liels skaits notikumu. Parasti kalendāra dati tiek nosūtīti tieši HTML sākotnējās lapas ielādes laikā, ja vien īsajā kodā nav norādīts AJAX.

en: Bypass nonce on AJAX requests
lv_LV: AJAX pieprasījumos apiet nonce

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) 2: Plugin name (do not translate)
en: By default, %1$s uses a nonce on AJAX requests, although this is not strictly needed, as the AJAX requests do not directly write anything to the database, and additional sanitization/validation code is in place. The nonce occasionally causes conflicts with certain caching plugins, especially %2$s. If you are using a caching plugin and find your AJAX calendars occasionally do not load, turn on this option to bypass the nonce.
lv_LV: Pēc noklusējuma %1$s AJAX pieprasījumiem izmanto kodu, lai gan tas nav obligāti nepieciešams, jo AJAX pieprasījumi neko tieši neieraksta datubāzē un ir ieviests papildu sanitizācijas/validācijas kods. Nonce reizēm izraisa konfliktus ar dažiem kešēšanas spraudņiem, īpaši %2$s. Ja izmantojat kešēšanas spraudni un konstatējat, ka jūsu AJAX kalendāri reizēm netiek ielādēti, ieslēdziet šo opciju, lai apietu nonce.

en: Increase memory limit when rendering calendars
lv_LV: Atmiņas ierobežojuma palielināšana, atveidojot kalendārus

note: translators: 1. HTML tag
en: If your calendar is failing to load with an "out of memory" fatal error, try increasing the memory limit. A minimum of 512 MB is recommended. %1$s Notes: 1) Some hosting providers may not allow applications to override the server default setting. 2) It is not possible to set this option lower than the current default memory limit on your server.
lv_LV: Ja kalendāru neizdodas ielādēt ar fatālu kļūdu "nav atmiņas", mēģiniet palielināt atmiņas limitu. Ieteicams vismaz 512 MB. %1$s Piezīmes: 1) Daži hostinga pakalpojumu sniedzēji var neļaut lietojumprogrammām mainīt servera noklusējuma iestatījumu. 2) Šo opciju nav iespējams iestatīt zemāku par pašreizējo noklusējuma atmiņas limitu jūsu serverī.

en: If your site has stopped retrieving feeds after the version 11 update, turn on this option to use the legacy request method.
lv_LV: Ja pēc 11. versijas atjauninājuma jūsu vietne ir pārstājusi iegūt plūsmas, ieslēdziet šo opciju, lai izmantotu veco pieprasījuma metodi.

en: Allow access to these hostnames that resolve to reserved IP addresses
lv_LV: Atļaut piekļuvi šiem resursnosaukumiem, kas atrisina rezervētās IP adreses

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4: Plugin name (do not translate) 5. HTML tag
en: If your calendar server is hosted on the same physical server as your website, is part of the same local network, or otherwise uses a %1$sreserved IP address%2$s, enter its hostname here to allow access. For multiple calendar servers, enter one hostname per line. See %3$sthe %4$s documentation%5$s for more information.
lv_LV: Ja jūsu kalendāra serveris ir izvietots tajā pašā fiziskajā serverī, kurā atrodas jūsu vietne, ir daļa no tā paša vietējā tīkla vai citādi izmanto %1$srezervētu IP adresi%2$s, ievadiet šeit tā uzņēmēja nosaukumu, lai atļautu piekļuvi. Ja ir vairāki kalendāra serveri, katrā rindā ievadiet vienu saimniekvārdu. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet %3$sdokumentāciju %4$s%5$s.

en: Enter one hostname per line.
lv_LV: Katrā rindā ievadiet vienu viesvietas nosaukumu.

en: Caching
lv_LV: Kešatmiņa

en: Transient (cache) expiration
lv_LV: Pārejas (kešatmiņas) derīguma termiņa beigas

en: seconds
lv_LV: sekundes

en: Sets how long calendar feed data should be cached on the server (WordPress transients) before reloading. Default is 3600 (1 hour).
lv_LV: Iestatīts, cik ilgi kalendāra padeves dati pirms atkārtotas ielādēšanas jāielādē serverī (WordPress pārejas). Noklusējuma iestatījums ir 3600 (1 stunda).

en: Miscellaneous
lv_LV: Dažādi

en: Remove "Add ICS Calendar" button in Classic Editor
lv_LV: Dzēst pogu "Pievienot ICS kalendāru" klasiskajā redaktorā

en: By default, ICS Calendar adds an "Add ICS Calendar" button to the toolbar above the WYSIWYG editor when using Classic Editor. Check this box to remove the button. Has no effect on sites using the Block Editor (Gutenberg).
lv_LV: Pēc noklusējuma ICS kalendārs rīku joslai virs WYSIWYG redaktora pievieno pogu "Pievienot ICS kalendāru", ja tiek izmantots klasiskais redaktors. Atzīmējiet šo rūtiņu, lai šo pogu noņemtu. Nav ietekmes uz vietnēm, kurās tiek izmantots bloka redaktors (Gutenberg).

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) 2. HTML tag 3. HTML tag
en: %1$s version 10.6 introduced new default values for several shortcode parameters. New installations automatically use the new default values, but upgraded installations will continue to use the old default values, unless this box is checked. Read more about these changes on %2$sour blog%3$s.
lv_LV: %1$s 10.6 versijā ieviestas jaunas noklusējuma vērtības vairākiem īskodu parametriem. Jaunās instalācijas automātiski izmanto jaunās noklusējuma vērtības, bet atjauninātās instalācijas turpinās izmantot vecās noklusējuma vērtības, ja vien šis lodziņš nav atzīmēts. Vairāk par šīm izmaiņām lasiet %2$smūsu blogā %3$s.

en: Our complete user guide is available with full translation into dozens of languages on our website:
lv_LV: Pilnīga lietotāja rokasgrāmata ar pilnu tulkojumu vairākās valodās ir pieejama mūsu vietnē:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: For assistance, please use our %1$ssupport request form%2$s.
lv_LV: Lai saņemtu palīdzību, lūdzu, izmantojiet mūsu %1$satbalsta pieprasījuma veidlapu%2$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: When contacting support, please include the %1$sSystem Report%2$s from this page.
lv_LV: Sazinoties ar atbalsta dienestu, lūdzu, norādiet %1$sSistēmas ziņojums%2$s no šīs lapas.

en: Do even more with...
lv_LV: Dariet vēl vairāk ar...

en: ICS Events
lv_LV: ICS pasākumi

note: translators: 1: HTML tag 2: HTML tag 3: Plugin name (do not translate)
en: %1$sNew!%2$s Turns %3$s into a full calendar system. Create and manage events directly in WordPress and even integrate them seamlessly with your existing feeds.
lv_LV: %1$sJaunums!%2$s Pārvērš %3$s par pilnu kalendāra sistēmu. Veidojiet un pārvaldiet notikumus tieši WordPress un pat integrējiet tos ar esošajām plūsmām.

en: Additional Views
lv_LV: Papildu skati

en: Full, Up Next, Masonry, Month with Sidebar, Widget, and more.
lv_LV: Pilna, Nākamais, Masonry, Mēnesis ar sānu joslu, Logrīks un citas.

en: Calendar Builder
lv_LV: Kalendāru veidotājs

en: Configure all calendar settings with an easy visual interface.
lv_LV: Konfigurējiet visus kalendāra iestatījumus, izmantojot vienkāršu vizuālo saskarni.

en: Customizer
lv_LV: Pielāgotājs

en: Easily modify your calendar color palettes, fonts, and more, site-wide.
lv_LV: Viegli modificējiet kalendāra krāsu paletes, fontus un daudz ko citu vietnes mērogā.

en: Enhanced Features
lv_LV: Uzlabotas funkcijas

en: Additional capabilities are added to the core month, basic, list and week views.
lv_LV: Mēneša, pamata, saraksta un nedēļas skatiem ir pievienotas papildu iespējas.

note: translators: 1. Link (do not translate)
en: Visit %1$s to learn more.
lv_LV: Apmeklējiet %1$s, lai uzzinātu vairāk.

en: Go PRO!
lv_LV: Ej PRO!

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: %1$s Data Cache
lv_LV: %1$s Datu kešatmiņa

en: Clear Cached Calendar Data
lv_LV: Notīrīt kešotos kalendāra datus

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
lv_LV: Tas nekavējoties nodzēsīs visus esošos kešatmiņā saglabātos kalendāra datus (iztīriet pagaidu datus), liekot WordPress pārlādēt visus kalendārus nākamajā skatīšanas reizē. Kešdarīšana pēc tam atsāksies kā līdz šim.

en: ICS Feed URL Tester
lv_LV: ICS plūsmas URL testētājs

en: If you are concerned that the plugin is not properly retrieving your feed, you can test the URL here.
lv_LV: Ja uztraucaties, ka spraudnis nepareizi izgūst plūsmu, varat pārbaudīt vietrādi URL šeit. Spraudņa saņemtie izejas dati tiks parādīti zemāk.

en: Enter feed URL...
lv_LV: Ievadiet plūsmas URL...

en: Test URL
lv_LV: Testa URL

en: Results:
lv_LV: Rezultāti:

note: translators: 1: Dynamic value
en: %1$s received.
lv_LV: %1$s saņemts.

en: This appears to be a valid ICS feed URL.
lv_LV: Šķiet, ka šis ir derīgs ICS barības URL.

en: This does not appear to be a valid ICS feed URL.
lv_LV: Šķiet, ka šis nav derīgs ICS barības URL.

en: Could not retrieve data from the requested URL.
lv_LV: Nevarēja izgūt datus no pieprasītā URL.

en: An unknown error occurred while attempting to retrieve the requested URL.
lv_LV: Mēģinot izgūt pieprasīto URL, radās nezināma kļūda.

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
lv_LV: Lūdzu, nokopējiet šo tekstu un iekļaujiet to savā ziņojumā, nosūtot e-pasta ziņojumu atbalsta dienestu.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Also please include the %1$s shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
lv_LV: Lūdzu, iekļaujiet arī %1$s īso kodu tieši tā, kā tas ir ievadīts attiecīgajā lapā.

en: For your site security please do NOT post the System Report in the support forums.
lv_LV: Lai nodrošinātu vietnes drošību, lūdzu, NEIEKĻAUJIET sistēmas ziņojumu atbalsta forumos.

en: No events found.
lv_LV: Nav atrasts neviens notikums.

en: Previous Page
lv_LV: Iepriekšējā lappuse

en: Next Page
lv_LV: Nākamā lapa

en: All Day
lv_LV: Visu dienu

en: Today
lv_LV: Šodien

en: No events.
lv_LV: Nav notikumu.

en: No additional events this month.
lv_LV: Šomēnes nav papildu notikumu.

en: Last week
lv_LV: Viņnedēļ

en: This week
lv_LV: Šonedēļ

en: Next week
lv_LV: Nākamā nedēļa

note: Description of the plugin/theme
en: Turn your Google Calendar, Microsoft Office 365 or Apple iCloud Calendar into a seamlessly integrated, auto-updating, zero-maintenance WordPress experience.
lv_LV: Pārvērsiet savu Google kalendāru, Microsoft Office 365 vai Apple iCloud kalendāru bez problēmām integrētā, automātiski atjaunināmā un bezaprūpes WordPress lietojumprogrammā.
