ICS Calendar - en to lt_LT translation catalogue (139 entries)

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: %1$sYou are running ICS Calendar in a WordPress Playground implementation.%2$s Because ICS Calendar is intended to run on a web server, some features may be unavailable or may not function properly.
lt_LT: %1$sJūs naudojate ICS kalendorių "WordPress Playground" diegimo sistemoje.%2$s Kadangi ICS kalendorius skirtas paleisti žiniatinklio serveryje, kai kurios funkcijos gali būti neprieinamos arba veikti netinkamai.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) and HTML tags 4. HTML tag 5. HTML tag 6. HTML tag 7. HTML tag
en: %1$sYour site is currently using a UTC offset-based timezone setting.%2$s This can produce time display errors in the %3$s plugin in locations that observe Daylight Saving Time. Please %4$schange your timezone setting%5$s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display. See our %6$sdocumentation%7$s for additional information on this issue.
lt_LT: %1$sJūsų svetainėje šiuo metu naudojamas UTC laiko juostos nustatymas pagal UTC poslinkį.%2$s Tai gali sukelti laiko rodymo klaidų %3$s įskiepyje tose vietose, kuriose laikomasi vasaros laiko. Kad laikas būtų rodomas tinkamai, pakeiskite %4$slaiko juostos nustatymą %5$sį artimiausią jūsų vietovės miestą toje pačioje laiko juostoje. Daugiau informacijos apie šią problemą rasite %6$sdokumentuose%7$s.

en: Utilities
lt_LT: Įrankiai

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: User Guide
lt_LT: Naudotojo žinynas

en: Support
lt_LT: Palaikymas

en: Upgrade to PRO!
lt_LT: Atnaujinkite į PRO!

en: Show/hide all
lt_LT: Rodyti / slėpti viską

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
lt_LT: Nepavyko nuskaityti ICS failo arba jis buvo tuščias. Prašome patikrinti URL yra teisingas, ir patikrinkite savo php.ini konfigūraciją, kad patikrintumėte, ar yra CURL arba allow_url_fopen. Jei naudojate tarpus keliems URL atskirti, taip pat galite pabandyti naudoti vamzdžio simbolį. Paveiktas URL:

en: Hide past events
lt_LT: Slėpti ankstesnius įvykius

en: Show past events
lt_LT: Rodyti ankstesnius įvykius

en: Contact:
lt_LT: Susisiekite su:

en: Resources:
lt_LT: Ištekliai:

en: Click for more...
lt_LT: Spustelėkite, jei norite gauti daugiau...

en: Save to your calendar
lt_LT: Įrašyti į kalendorių

en: Download
lt_LT: Atsisiųsti

en: Cancelled
lt_LT: Atšaukta

en: The "currentweek" shortcode attribute is deprecated. Please use view="week" in your shortcode instead.
lt_LT: "Currentweek" trumpojo kodo atributas yra pasenęs. Vietoj to trumpajame kode naudokite view="week".

en: The "legendinline" shortcode attribute is deprecated. Please use legendstyle="inline" in your shortcode instead.
lt_LT: Trumpojo kodo atributas "legendinline" nebenaudojamas. Vietoj jo trumpajame kode naudokite legendstyle="inline".

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Cleared %1$s %2$s transient(s).
lt_LT: Išvalytas (-os) %1$s %2$s pereinamasis (-iai) reiškinys (-iai).

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: No %1$s transients were found.
lt_LT: Nebuvo rasta jokių %1$s pereinamųjų procesų.

note: translators: 1. Additional translation string and HTML tags 2. Additional translation string and HTML tags
en: Your feed URL appears to contain HTTP Basic Authentication credentials. Try turning off the %1$s option under the %2$s tab above.
lt_LT: Atrodo, kad jūsų kanalo URL yra HTTP pagrindinio autentiškumo patvirtinimo įgaliojimai. Pabandykite išjungti %1$s parinktį %2$s kortelėje aukščiau.

en: Use legacy feed request method
lt_LT: Naudokite senąjį pašarų užklausos metodą

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. Additional translation string and HTML tags 4. Additional translation string and HTML tags
en: If your feed URL works with our online %1$sPreview%2$s tool, try turning on the %3$s option under the %4$s tab above.
lt_LT: Jei jūsų kanalo URL veikia su mūsų internetiniu %1$sPeržiūros%2$s įrankiu, pabandykite įjungti %3$s parinktį %4$s skirtuke aukščiau.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag
en: %1$sThis URL points to a file in your Media Library.%2$s While you should be able to use this URL in an %3$s shortcode, it will be a static snapshot of the calendar at the time the file was created, and will not reflect any future updates to the source calendar. Please see our %4$sUser Guide%5$s for instructions on obtaining your correct dynamic feed URL.
lt_LT: %1$sŠis URL nurodo į failą, esantį jūsų medijos bibliotekoje %2$s Nors turėtumėte galėti naudoti šį URL %3$s trumpajame kode, tai bus statinis kalendoriaus momentinis vaizdas tuo metu, kai failas buvo sukurtas, ir neatspindės jokių būsimų šaltinio kalendoriaus atnaujinimų. Instrukcijų, kaip gauti teisingą dinaminio kanalo URL, rasite mūsų %4$s naudotojo vadove %5$s.

note: translators: 1. Dynamic value and HTML tags
en: Error: Could not resolve IP address for %1$s.
lt_LT: Klaida: Klaida: Nepavyko nustatyti IP adreso %1$s.

note: translators: 1. Dynamic value and HTML tags
en: Resolved IP address for %1$s:
lt_LT: Išspręstas IP adresas %1$s:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: %1$sSettings updated.%2$s You may need to refresh the page to see some changes.
lt_LT: %1$sAtnaujinti nustatymai.%2$s Gali prireikti atnaujinti puslapį, kad pamatytumėte kai kuriuos pakeitimus.

en: calendar event
lt_LT: kalendoriaus įvykis

en: Map
lt_LT: Žemėlapis

en: Recurring event
lt_LT: Pasikartojantis įvykis

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s years
lt_LT: Pasikartoja kas %1$s metų

en: Recurs yearly
lt_LT: Kartojasi kasmet

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s months
lt_LT: Pasikartoja kas %1$s mėnesių

en: Recurs monthly
lt_LT: Kartojasi kas mėnesį

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s weeks
lt_LT: Pasikartoja kas %1$s savaičių

en: Recurs weekly
lt_LT: Kartojasi kas savaitę

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s days
lt_LT: Pasikartoja kas %1$s dienų

en: Recurs daily
lt_LT: Kartojasi kasdien

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: The "url" property in your %1$s shortcode appears to contain HTML tags; most likely your URL has been turned into a clickable link. Your calendar may not display properly as a result. Please remove the clickable link in the shortcode.
lt_LT: Panašu, kad jūsų %1$s trumpojo kodo savybėje "url" yra HTML žymės; greičiausiai jūsų URL adresas buvo paverstas nuoroda, kurią galima spustelėti. Dėl to jūsų kalendorius gali būti rodomas netinkamai. Pašalinkite trumpojo kodo paspaudžiamą nuorodą.

en: The r34ics_url_get_contents() function is no longer supported.
lt_LT: Funkcija r34ics_url_get_contents() nebepalaikoma.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) and HTML tags 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag 5. HTML tag
en: Thank you for installing %1$s. Before creating your first calendar shortcode, please visit your %2$sGeneral Settings%3$s page and verify that your site language, timezone and date/time format settings are correct. See our %4$sUser Guide%5$s for more information.
lt_LT: Dėkojame, kad įdiegėte %1$s. Prieš kurdami pirmąjį kalendoriaus trumpąjį kodą, apsilankykite savo %2$sBendrieji nustatymai%3$s puslapyje ir patikrinkite, ar jūsų svetainės kalbos, laiko juostos ir datos/laiko formato nustatymai yra teisingi. Daugiau informacijos rasite mūsų %4$sVartotojo vadove%5$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag
en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 11.0 streamlines the way ICS feed URLs are retrieved. This change uses a standard built-in WordPress function, so it should be fully compatible with all existing installations. If you encounter any new issues after upgrading to version 11 or later, please visit the %4$sWordPress Support Forums%5$s for assistance.
lt_LT: %1$sAtkreipkite dėmesį: %2$s %3$s 11.0 versijoje supaprastintas ICS kanalų URL adresų gavimo būdas. Šiame pakeitime naudojama standartinė integruota "WordPress" funkcija, todėl ji turėtų būti visiškai suderinama su visais esamais įrenginiais. Jei atnaujinę 11 ar vėlesnę versiją susidursite su naujomis problemomis, pagalbos kreipkitės į %4$sWordPress palaikymo forumus%5$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag 6. HTML tag 7. HTML tag 8. Additional translation string and HTML tags 9. HTML tag and plugin name (do not translate) 10. HTML tag
en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 10.6 changes the default options for several shortcode settings. In order to maintain consistency, these new defaults are %4$snot%5$s enabled when upgrading from an earlier version. If you would like to learn more about the changes please read our %6$sblog post%7$s, or to switch to the new defaults, turn on the %8$s option on the %9$s settings%10$s page.
lt_LT: %1$sAtkreipkite dėmesį: %2$s %3$s 10.6 versija keičia numatytuosius kelių trumpųjų kodų nustatymų parametrus. Siekiant išlaikyti nuoseklumą, šie nauji numatytieji nustatymai %4$sneįjungiami %5$s, kai atnaujinama iš ankstesnės versijos. Jei norite sužinoti daugiau apie pakeitimus, perskaitykite mūsų %6$stinklaraščio %7$s įrašą arba norėdami pereiti prie naujų numatytųjų nustatymų, įjunkite %8$s parinktį %9$s nustatymų %10$s puslapyje.

en: Use new parameter defaults (v.10.6)
lt_LT: Naudoti naujus numatytus parametrus (v.10.6)

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: %1$s AJAX request bypassed nonce verification, due to configuration setting.
lt_LT: %1$s AJAX užklausa dėl konfigūracijos nustatymų aplenkė nonce patikrinimą.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Add %1$s
lt_LT: Pridėti %1$s

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: ICS Feed URL:
lt_LT: ICS kanalo URL:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag 5. HTML tag 6. Do not translate
en: Be sure you are using a %1$ssubscribe%2$s URL, not a %3$sweb view%4$s URL.%5$s (Entering the URL directly in your web browser should download an %6$s file.)
lt_LT: Įsitikinkite, kad naudojate %1$sprenumeratos%2$s URL, o ne %3$sžiniatinklio peržiūros%4$s URL%5$s (Įvedę URL tiesiogiai į žiniatinklio naršyklę, turėtumėte atsisiųsti %6$s failą.)

en: Calendar Title:
lt_LT: Kalendoriaus pavadinimas:

note: translators: 1. Do not translate
en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default title. Enter %1$s to omit title altogether.
lt_LT: Palikite tuščią, jei norite naudoti numatytąjį kalendoriaus pavadinimą. Įveskite %1$s, jei norite visiškai praleisti pavadinimą.

en: Calendar Description:
lt_LT: Kalendoriaus aprašymas:

note: translators: 1. Do not translate
en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default description. Enter %1$s to omit description altogether.
lt_LT: Palikite tuščią, jei norite naudoti numatytąjį kalendoriaus aprašymą. Įveskite %1$s, jei norite visiškai praleisti aprašymą.

en: View:
lt_LT: Peržiūrėti:

en: month
lt_LT: mėnesį

en: list
lt_LT: sąrašas

en: week
lt_LT: savaitė

en: Count:
lt_LT: Kiekis:

en: Format:
lt_LT: Formatas:

note: translators: 1. Additional translation string and HTML tags 2. Additional translation string and HTML tags 3. HTML tag 4. HTML tag
en: Leave %1$s blank to include all upcoming events. %2$s must be a standard %3$sPHP date format string%4$s.
lt_LT: Palikite %1$s tuščią, jei norite įtraukti visus būsimus įvykius. %2$s turi būti standartinė %3$sPHP datos formato eilutė %4$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event descriptions %1$s(change to a number in inserted shortcode to set word limit)%2$s
lt_LT: Rodyti įvykių aprašymus %1$s(pakeiskite į skaičių įterptame trumpajame kode, kad nustatytumėte žodžių limitą) %2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event locations %1$s(if available)%2$s
lt_LT: Rodyti įvykio vietas %1$s(jei yra)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event organizers %1$s(if available)%2$s
lt_LT: Rodyti įvykio organizatorius %1$s(jei yra)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag
en: %1$sNote:%2$s Additional %3$sdisplay options%4$s are available by manually editing the shortcode after insertion.
lt_LT: %1$sPastaba: %2$s Papildomos %3$srodymo parinktys %4$s galimos rankiniu būdu redaguojant trumpąjį kodą po įterpimo.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Insert %1$s
lt_LT: Įterpti %1$s

en: Getting Started
lt_LT: Pradėkime

en: System Report
lt_LT: Sistemos ataskaita

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: An extensive %1$sUser Guide%2$s is available on our website. Below are some quick links to key resources in the documentation.
lt_LT: Išsamų %1$sVartotojo vadovą%2$s galite rasti mūsų svetainėje. Toliau pateikiamos kelios trumpos nuorodos į pagrindinius dokumentuose esančius šaltinius.

en: General WordPress Settings
lt_LT: Bendrieji "WordPress" nustatymai

en: Shortcode Overview
lt_LT: Trumpojo kodo apžvalga

en: Shortcode Builder
lt_LT: Trumpųjų kodų kūrėjas

en: Shortcode Parameters Reference
lt_LT: Trumpojo kodo parametrų nuoroda

en: FAQs and Tips
lt_LT: DUK ir patarimai

en: CSS Guide
lt_LT: CSS vadovas

en: Developer Resources
lt_LT: Kūrėjų ištekliai

en: Loading
lt_LT: Kraunasi

en: Always use AJAX to render calendars (recommended)
lt_LT: Kalendoriams atvaizduoti visada naudokite AJAX (rekomenduojama)

en: When checked, all calendars will render via AJAX (asynchronously after the page loads). This is especially useful in conjunction with other caching plugins, or if your calendars contain a large number of events. Normally, calendar data is sent directly in the HTML of the initial page load unless AJAX has been specified in the shortcode.
lt_LT: Jei pažymėta, visi kalendoriai bus atvaizduojami per AJAX (asinchroniškai po puslapio įkėlimo). Tai ypač naudinga kartu su kitais spartinimo įskiepiais arba jei jūsų kalendoriuose yra daug įvykių. Paprastai kalendoriaus duomenys siunčiami tiesiai į pradinio puslapio įkėlimo HTML, nebent trumpajame kode nurodytas AJAX.

en: Bypass nonce on AJAX requests
lt_LT: AJAX užklausų nonce apėjimas

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) 2: Plugin name (do not translate)
en: By default, %1$s uses a nonce on AJAX requests, although this is not strictly needed, as the AJAX requests do not directly write anything to the database, and additional sanitization/validation code is in place. The nonce occasionally causes conflicts with certain caching plugins, especially %2$s. If you are using a caching plugin and find your AJAX calendars occasionally do not load, turn on this option to bypass the nonce.
lt_LT: Pagal numatytuosius nustatymus %1$s AJAX užklausoms naudoja nonce, nors to griežtai nereikia, nes AJAX užklausos nieko tiesiogiai neįrašo į duomenų bazę, o yra įdiegtas papildomas apdorojimo ir (arba) patvirtinimo kodas. Dėl nonce kartais kyla konfliktų su tam tikrais spartinančiosios atminties įskiepiais, ypač %2$s. Jei naudojate spartinančiosios atminties įskiepį ir kartais pastebite, kad jūsų AJAX kalendoriai kartais neužsikrauna, įjunkite šią parinktį, kad apeitumėte nonce.

en: Increase memory limit when rendering calendars
lt_LT: Padidinti atminties limitą atvaizduojant kalendorius

note: translators: 1. HTML tag
en: If your calendar is failing to load with an "out of memory" fatal error, try increasing the memory limit. A minimum of 512 MB is recommended. %1$s Notes: 1) Some hosting providers may not allow applications to override the server default setting. 2) It is not possible to set this option lower than the current default memory limit on your server.
lt_LT: Jei kalendoriaus nepavyksta įkelti su lemtinga klaida "trūksta atminties", pabandykite padidinti atminties limitą. Rekomenduojama skirti ne mažiau kaip 512 MB. %1$s Pastabos: kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai gali neleisti programoms pakeisti numatytojo serverio nustatymo. 2) Šios parinkties negalima nustatyti mažesnės nei dabartinė numatytoji atminties riba jūsų serveryje.

en: If your site has stopped retrieving feeds after the version 11 update, turn on this option to use the legacy request method.
lt_LT: Jei po 11 versijos atnaujinimo jūsų svetainė nustojo gauti kanalus, įjunkite šią parinktį, kad galėtumėte naudoti senąjį užklausos metodą.

en: Allow access to these hostnames that resolve to reserved IP addresses
lt_LT: Leisti prieigą prie šių prievadinių vardų, kurie atitinka rezervuotus IP adresus

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4: Plugin name (do not translate) 5. HTML tag
en: If your calendar server is hosted on the same physical server as your website, is part of the same local network, or otherwise uses a %1$sreserved IP address%2$s, enter its hostname here to allow access. For multiple calendar servers, enter one hostname per line. See %3$sthe %4$s documentation%5$s for more information.
lt_LT: Jei kalendoriaus serveris yra tame pačiame fiziniame serveryje kaip ir jūsų svetainė, priklauso tam pačiam vietiniam tinklui arba kitaip naudoja %1$srezervuotą IP adresą%2$s, čia įveskite jo pagrindinį vardą, kad būtų leidžiama prieiga. Jei tai keli kalendorių serveriai, vienoje eilutėje įveskite po vieną prieglobsčio vardą. Daugiau informacijos rasite %3$sdokumentuose %4$s %5$s.

en: Enter one hostname per line.
lt_LT: Vienoje eilutėje įveskite vieną kompiuterio vardą.

en: Caching
lt_LT: Kaupimas

en: Transient (cache) expiration
lt_LT: Laikinas (talpyklos) galiojimo laikas

en: seconds
lt_LT: sekundės

en: Sets how long calendar feed data should be cached on the server (WordPress transients) before reloading. Default is 3600 (1 hour).
lt_LT: Nustato, kiek laiko kalendoriaus kanalo duomenys turėtų būti talpinami serveryje ("WordPress" pereinamieji laikotarpiai) prieš pakartotinį įkėlimą. Numatytoji reikšmė yra 3600 (1 valanda).

en: Miscellaneous
lt_LT: Įvairūs

en: Remove "Add ICS Calendar" button in Classic Editor
lt_LT: Pašalinti mygtuką "Pridėti ICS kalendorių" klasikiniame redaktoriuje

en: By default, ICS Calendar adds an "Add ICS Calendar" button to the toolbar above the WYSIWYG editor when using Classic Editor. Check this box to remove the button. Has no effect on sites using the Block Editor (Gutenberg).
lt_LT: Pagal numatytuosius nustatymus, naudojant klasikinį redaktorių, į įrankių juostą, esančią virš WYSIWYG redaktoriaus, įtraukiamas mygtukas "Pridėti ICS kalendorių". Pažymėkite šį langelį, kad pašalintumėte mygtuką. Neturi poveikio svetainėms, kuriose naudojamas blokų redaktorius (Gutenberg).

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) 2. HTML tag 3. HTML tag
en: %1$s version 10.6 introduced new default values for several shortcode parameters. New installations automatically use the new default values, but upgraded installations will continue to use the old default values, unless this box is checked. Read more about these changes on %2$sour blog%3$s.
lt_LT: %1$s 10.6 versijoje įvestos naujos numatytoji kelių trumpojo kodo parametrų reikšmės. Naujai įdiegtose programose automatiškai naudojamos naujos numatytosios reikšmės, tačiau atnaujintose programose ir toliau bus naudojamos senosios numatytosios reikšmės, nebent būtų pažymėtas šis langelis. Daugiau apie šiuos pakeitimus skaitykite %2$s mūsų tinklaraštyje %3$s.

en: Our complete user guide is available with full translation into dozens of languages on our website:
lt_LT: Visą mūsų naudotojo vadovą su visais vertimais į dešimtis kalbų galite rasti mūsų svetainėje:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: For assistance, please use our %1$ssupport request form%2$s.
lt_LT: Jei norite gauti pagalbą, naudokitės mūsų %1$sparamos užklausos forma%2$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: When contacting support, please include the %1$sSystem Report%2$s from this page.
lt_LT: Kreipdamiesi į palaikymo tarnybą nurodykite %1$sSistemos ataskaita%2$s iš šio puslapio.

en: Do even more with...
lt_LT: Padarykite dar daugiau su...

en: ICS Events
lt_LT: ICS renginiai

note: translators: 1: HTML tag 2: HTML tag 3: Plugin name (do not translate)
en: %1$sNew!%2$s Turns %3$s into a full calendar system. Create and manage events directly in WordPress and even integrate them seamlessly with your existing feeds.
lt_LT: %1$sNauja!%2$s Pakeičia %3$s į visą kalendoriaus sistemą. Kurkite ir tvarkykite įvykius tiesiogiai "WordPress" ir net sklandžiai integruokite juos į esamus kanalus.

en: Additional Views
lt_LT: Papildomi vaizdai

en: Full, Up Next, Masonry, Month with Sidebar, Widget, and more.
lt_LT: Pilnas, "Up Next", "Masonry", "Month with Sidebar", "Widget" ir kt.

en: Calendar Builder
lt_LT: Kalendoriaus daryklė

en: Configure all calendar settings with an easy visual interface.
lt_LT: Konfigūruokite visus kalendoriaus nustatymus naudodami paprastą vaizdinę sąsają.

en: Customizer
lt_LT: Pritaikymo programa

en: Easily modify your calendar color palettes, fonts, and more, site-wide.
lt_LT: Lengvai keiskite kalendoriaus spalvų paletes, šriftus ir kt.

en: Enhanced Features
lt_LT: Patobulintos funkcijos

en: Additional capabilities are added to the core month, basic, list and week views.
lt_LT: Pagrindiniai mėnesio, pagrindinis, sąrašo ir savaitės rodiniai papildyti papildomomis galimybėmis.

note: translators: 1. Link (do not translate)
en: Visit %1$s to learn more.
lt_LT: Apsilankykite %1$s ir sužinokite daugiau.

en: Go PRO!
lt_LT: Eiti PRO!

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: %1$s Data Cache
lt_LT: %1$s Duomenų talpykla

en: Clear Cached Calendar Data
lt_LT: Valyti talpykloje laikomos talpyklos kalendoriaus duomenis

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
lt_LT: Tai iš karto išvalys visus esamus talpyklinius kalendoriaus duomenis (išvalys laikinus duomenis), priversdami "WordPress" iš naujo įkelti visus kalendorius kitą kartą, kai jie bus peržiūrėti. Kaupimas talpykloje bus tęsiamas kaip anksčiau.

en: ICS Feed URL Tester
lt_LT: ICS informacijos santraukos URL testeris

en: If you are concerned that the plugin is not properly retrieving your feed, you can test the URL here.
lt_LT: Jei nerimaujate, kad papildinys netinkamai nuskaito jūsų informacijos santrauką, galite patikrinti URL čia. Neapdoroti duomenys, gauti įskiepio, bus rodomi žemiau.

en: Enter feed URL...
lt_LT: Įveskite informacijos santraukos URL...

en: Test URL
lt_LT: Bandomasis URL

en: Results:
lt_LT: Rezultatai:

note: translators: 1: Dynamic value
en: %1$s received.
lt_LT: %1$s gauta.

en: This appears to be a valid ICS feed URL.
lt_LT: Atrodo, kad tai yra galiojantis ICS kanalo URL.

en: This does not appear to be a valid ICS feed URL.
lt_LT: Atrodo, kad tai nėra galiojantis ICS kanalo URL.

en: Could not retrieve data from the requested URL.
lt_LT: Nepavyko nuskaityti duomenų iš pareikalauto URL.

en: An unknown error occurred while attempting to retrieve the requested URL.
lt_LT: Bandant nuskaityti pareikalautą URL įvyko nežinoma klaida.

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
lt_LT: Nukopijuokite šį tekstą ir įtraukite jį į savo pranešimą, kai siunčiate palaikymą el. paštu.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Also please include the %1$s shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
lt_LT: Taip pat prašome įtraukti %1$s trumpąjį kodą tiksliai taip, kaip jį įvedėte paveiktame puslapyje.

en: For your site security please do NOT post the System Report in the support forums.
lt_LT: Kad užtikrintumėte svetainės saugumą, NESKELBKITE sistemos ataskaitos palaikymo forumuose.

en: No events found.
lt_LT: Įvykių nerasta.

en: Previous Page
lt_LT: Ankstesnis puslapis

en: Next Page
lt_LT: Kitas puslapis

en: All Day
lt_LT: Visą Dieną

en: Today
lt_LT: Šiandien

en: No events.
lt_LT: Nėra įvykių.

en: No additional events this month.
lt_LT: Jokių papildomų renginių šį mėnesį.

en: Last week
lt_LT: Paskutinė savaitė

en: This week
lt_LT: Šią savaitę

en: Next week
lt_LT: Kita savaitę

note: Description of the plugin/theme
en: Turn your Google Calendar, Microsoft Office 365 or Apple iCloud Calendar into a seamlessly integrated, auto-updating, zero-maintenance WordPress experience.
lt_LT: Paverskite savo "Google" kalendorių, "Microsoft Office 365" ar "Apple iCloud" kalendorių sklandžiai integruotu, automatiškai atnaujinamu ir nereikalaujančiu jokios "WordPress" priežiūros.
