ICS Calendar - en to hu_HU translation catalogue (137 entries)

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: %1$sYou are running ICS Calendar in a WordPress Playground implementation.%2$s Because ICS Calendar is intended to run on a web server, some features may be unavailable or may not function properly.
hu_HU: %1$sÖn az ICS Calendar-t egy WordPress Playground implementációban futtatja.%2$s Mivel az ICS Calendar-t webszerverre tervezték, előfordulhat, hogy egyes funkciók nem állnak rendelkezésre, vagy nem működnek megfelelően.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) and HTML tags 4. HTML tag 5. HTML tag 6. HTML tag 7. HTML tag
en: %1$sYour site is currently using a UTC offset-based timezone setting.%2$s This can produce time display errors in the %3$s plugin in locations that observe Daylight Saving Time. Please %4$schange your timezone setting%5$s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display. See our %6$sdocumentation%7$s for additional information on this issue.
hu_HU: %1$sAz Ön webhelye jelenleg UTC-eltolódáson alapuló időzóna-beállítást használ.%2$s Ez időmegjelenítési hibákat okozhat a %3$s pluginban azokon a helyeken, ahol a nyári időszámítást alkalmazzák. Kérjük, %4$s változtassa meg az időzóna beállítását %5$s az Önhöz legközelebbi, azonos időzónában lévő városra a megfelelő időmegjelenítés érdekében. További információért lásd a %6$sdokumentációnkat%7$s.

en: Utilities
hu_HU: Segédprogramok

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: User Guide
hu_HU: Felhasználói kézikönyv

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Upgrade to PRO!
hu_HU: Frissítsen PRO-ra!

en: Show/hide all
hu_HU: Az összes megjelenítése/elrejtése

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
hu_HU: Az ICS-fájl nem olvasható be, vagy üres. Kérjük, ellenőrizze URL helyes, és ellenőrizze a php.ini konfiguráció ellenőrzésére vagy cURL vagy allow_url_fopen áll rendelkezésre. Ha szóközöket használ több URL-karakter elhatárolódására, akkor érdemes lehet inkább a csőkaraktert használni. Érintett URL:Affected URL:

en: Hide past events
hu_HU: Múltbeli események elrejtése

en: Show past events
hu_HU: Elmúlt események megjelenítése

en: Contact:
hu_HU: Kapcsolat:

en: Resources:
hu_HU: Források:

en: Click for more...
hu_HU: Kattintson a további ...

en: Save to your calendar
hu_HU: Mentés a naptárba

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Cancelled
hu_HU: Törölve

en: The "currentweek" shortcode attribute is deprecated. Please use view="week" in your shortcode instead.
hu_HU: A "currentweek" shortcode attribútum elavult. Kérjük, használja a view="week" elemet a rövid kódjában.

en: The "legendinline" shortcode attribute is deprecated. Please use legendstyle="inline" in your shortcode instead.
hu_HU: A "legendinline" rövidkód attribútum elavult. Kérjük, használja helyette a legendstyle="inline" attribútumot a rövidkódban.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Cleared %1$s %2$s transient(s).
hu_HU: Törölt %1$s %2$s tranziens(ek).

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: No %1$s transients were found.
hu_HU: Nem találtunk %1$s tranzienseket.

note: translators: 1. Additional translation string and HTML tags 2. Additional translation string and HTML tags
en: Your feed URL appears to contain HTTP Basic Authentication credentials. Try turning off the %1$s option under the %2$s tab above.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy a táp URL-címe HTTP Basic Authentication hitelesítő adatokat tartalmaz. Próbálja meg kikapcsolni a %1$s opciót a fenti %2$s fül alatt.

en: Use legacy feed request method
hu_HU: Hagyományos takarmánykérési módszer használata

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. Additional translation string and HTML tags 4. Additional translation string and HTML tags
en: If your feed URL works with our online %1$sPreview%2$s tool, try turning on the %3$s option under the %4$s tab above.
hu_HU: Ha a takarmány URL címe működik az online %1$sElőnézet%2$s eszközünkkel, próbálja meg bekapcsolni a %3$s opciót a fenti %4$s fül alatt.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag
en: %1$sThis URL points to a file in your Media Library.%2$s While you should be able to use this URL in an %3$s shortcode, it will be a static snapshot of the calendar at the time the file was created, and will not reflect any future updates to the source calendar. Please see our %4$sUser Guide%5$s for instructions on obtaining your correct dynamic feed URL.
hu_HU: %1$sEz az URL egy fájlra mutat a Médiatárban.%2$s Bár ezt az URL-t egy %3$s rövidkódban használhatod, ez egy statikus pillanatfelvétel lesz a naptárról a fájl létrehozásának időpontjában, és nem tükrözi a forrásnaptár jövőbeli frissítéseit. A helyes dinamikus feed URL-cím megszerzésével kapcsolatos utasításokat lásd a %4$sFelhasználói útmutatóban%5$s.

note: translators: 1. Dynamic value and HTML tags
en: Error: Could not resolve IP address for %1$s.
hu_HU: Hiba: %1$s IP-címét nem sikerült feloldani.

note: translators: 1. Dynamic value and HTML tags
en: Resolved IP address for %1$s:
hu_HU: Megoldott IP-cím a %1$s számára:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: %1$sSettings updated.%2$s You may need to refresh the page to see some changes.
hu_HU: %1$sBeállítások frissítve.%2$s Lehet, hogy frissítenie kell az oldalt, hogy lássa a változásokat.

en: calendar event
hu_HU: naptári esemény

en: Map
hu_HU: Bản đồ

en: Recurring event
hu_HU: Ismétlődő esemény

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s years
hu_HU: Minden %1$s évben ismétlődik

en: Recurs yearly
hu_HU: Évente ismétlődik

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s months
hu_HU: Minden %1$s hónapban ismétlődik

en: Recurs monthly
hu_HU: Havonta ismétlődik

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s weeks
hu_HU: Minden %1$s héten ismétlődik

en: Recurs weekly
hu_HU: Hetente ismétlődik

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s days
hu_HU: Minden %1$s nap ismétlődik

en: Recurs daily
hu_HU: Naponta ismétlődik

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: The "url" property in your %1$s shortcode appears to contain HTML tags; most likely your URL has been turned into a clickable link. Your calendar may not display properly as a result. Please remove the clickable link in the shortcode.
hu_HU: A %1$s rövidkód "url" tulajdonsága úgy tűnik, hogy HTML-címkéket tartalmaz; valószínűleg az URL-címet kattintható linkké alakították át. Ennek következtében előfordulhat, hogy a naptárad nem jelenik meg megfelelően. Kérjük, távolítsa el a kattintható linket a rövidkódból.

en: The r34ics_url_get_contents() function is no longer supported.
hu_HU: Az r34ics_url_get_contents() függvény már nem támogatott.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) and HTML tags 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag 5. HTML tag
en: Thank you for installing %1$s. Before creating your first calendar shortcode, please visit your %2$sGeneral Settings%3$s page and verify that your site language, timezone and date/time format settings are correct. See our %4$sUser Guide%5$s for more information.
hu_HU: Köszönjük, hogy telepítette %1$s. Mielőtt létrehozná az első naptár rövidkódot, kérjük, látogasson el az %2$sÁltalános beállítások%3$s oldalra, és ellenőrizze, hogy az oldal nyelvi, időzóna és dátum/idő formátum beállításai megfelelőek-e. További információkért tekintse meg a %4$sFelhasználói útmutató%5$s-t.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag
en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 11.0 streamlines the way ICS feed URLs are retrieved. This change uses a standard built-in WordPress function, so it should be fully compatible with all existing installations. If you encounter any new issues after upgrading to version 11 or later, please visit the %4$sWordPress Support Forums%5$s for assistance.
hu_HU: %1$sMegjegyzés:%2$s %3$s A 11.0 verzió egyszerűsíti az ICS táp URL-ek lekérdezésének módját. Ez a változtatás egy szabványos beépített WordPress funkciót használ, így teljesen kompatibilisnek kell lennie minden meglévő telepítéssel. Ha a 11-es vagy újabb verzióra való frissítés után új problémákkal találkozol, kérjük, látogass el a %4$sWordPress támogatási fórumokra%5$s segítségért.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag 6. HTML tag 7. HTML tag 8. Additional translation string and HTML tags 9. HTML tag and plugin name (do not translate) 10. HTML tag
en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 10.6 changes the default options for several shortcode settings. In order to maintain consistency, these new defaults are %4$snot%5$s enabled when upgrading from an earlier version. If you would like to learn more about the changes please read our %6$sblog post%7$s, or to switch to the new defaults, turn on the %8$s option on the %9$s settings%10$s page.
hu_HU: %1$sMegjegyzés:%2$s %3$s A 10.6-os verzió megváltoztatja számos rövidkód beállításának alapértelmezett beállításait. A konzisztencia fenntartása érdekében ezek az új alapértelmezett beállítások %4$snem%5$s vannak engedélyezve, ha korábbi verzióról frissítesz. Ha többet szeretne megtudni a változásokról, kérjük, olvassa el %6$sblogbejegyzésünket%7$s, vagy az új alapértelmezett beállításokra való áttéréshez kapcsolja be a %8$s opciót a %9$s beállítások%10$s oldalon.

en: Use new parameter defaults (v.10.6)
hu_HU: Új paraméter alapértelmezések használata (v.10.6)

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: %1$s AJAX request bypassed nonce verification, due to configuration setting.
hu_HU: %1$s Az AJAX-kérés a konfigurációs beállítások miatt megkerülte a nonce-ellenőrzést.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Add %1$s
hu_HU: %1$s hozzáadása

en: Close
hu_HU: Bezár

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag 5. HTML tag 6. Do not translate
en: Be sure you are using a %1$ssubscribe%2$s URL, not a %3$sweb view%4$s URL.%5$s (Entering the URL directly in your web browser should download an %6$s file.)
hu_HU: Győződjön meg róla, hogy %1$ssubscribe%2$s URL-t használ, nem pedig %3$sweb view%4$s URL-t.%5$s (Ha közvetlenül a böngészőbe írja be az URL-t, akkor egy %6$s fájlt kell letöltenie.)

en: Calendar Title:
hu_HU: Naptár címe:

note: translators: 1. Do not translate
en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default title. Enter %1$s to omit title altogether.
hu_HU: Hagyja üresen a naptár alapértelmezett címének használatához. A cím teljes elhagyásához írja be a %1$s-t.

en: Calendar Description:
hu_HU: Naptár leírása:

note: translators: 1. Do not translate
en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default description. Enter %1$s to omit description altogether.
hu_HU: Hagyja üresen a naptár alapértelmezett leírásának használatát. Írja %s, hogy teljesen kihagyja a leírást.

en: View:
hu_HU: Nézet:

en: month
hu_HU: hónap

en: list
hu_HU: lista

en: week
hu_HU: hét

en: Count:
hu_HU: Számláló:

en: Format:
hu_HU: Formátum:

note: translators: 1. Additional translation string and HTML tags 2. Additional translation string and HTML tags 3. HTML tag 4. HTML tag
en: Leave %1$s blank to include all upcoming events. %2$s must be a standard %3$sPHP date format string%4$s.
hu_HU: Hagyja üresen a %1$s-t, ha az összes közelgő eseményt be kívánja vonni. %2$s egy szabványos %3$sPHP dátumformátumú karakterlánc%4$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event descriptions %1$s(change to a number in inserted shortcode to set word limit)%2$s
hu_HU: Eseményleírások megjelenítése %1$s(a beillesztett rövidkódban számra változtatható a szóhatár beállításához)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event locations %1$s(if available)%2$s
hu_HU: Eseményhelyszínek megjelenítése %1$s(ha van)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event organizers %1$s(if available)%2$s
hu_HU: Eseményszervezők megjelenítése %1$s(ha van)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag
en: %1$sNote:%2$s Additional %3$sdisplay options%4$s are available by manually editing the shortcode after insertion.
hu_HU: %1$sMegjegyzés:%2$s További %3$smegjelenítési lehetőségek%4$s a rövidkód beszúrása utáni kézi szerkesztéssel érhetők el.

en: Getting Started
hu_HU: Kezdjük el

en: System Report
hu_HU: Rendszerjelentés

en: Save Changes
hu_HU: Módosítások mentése

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: An extensive %1$sUser Guide%2$s is available on our website. Below are some quick links to key resources in the documentation.
hu_HU: Egy részletes %1$sFelhasználói útmutató%2$s elérhető a weboldalunkon. Az alábbiakban néhány gyors linket talál a dokumentáció legfontosabb forrásaihoz.

en: General WordPress Settings
hu_HU: Általános WordPress beállítások

en: Shortcode Overview
hu_HU: Shortcode áttekintés

en: Shortcode Builder
hu_HU: Rövidkód építő

en: Shortcode Parameters Reference
hu_HU: Shortcode paraméterek hivatkozása

en: FAQs and Tips
hu_HU: GYIK és tippek

en: CSS Guide
hu_HU: CSS útmutató

en: Developer Resources
hu_HU: Fejlesztői erőforrások

en: Loading
hu_HU: Betöltés

en: Always use AJAX to render calendars (recommended)
hu_HU: A naptárak megjelenítéséhez mindig használjon AJAX-ot (ajánlott)

en: When checked, all calendars will render via AJAX (asynchronously after the page loads). This is especially useful in conjunction with other caching plugins, or if your calendars contain a large number of events. Normally, calendar data is sent directly in the HTML of the initial page load unless AJAX has been specified in the shortcode.
hu_HU: Ha be van jelölve, akkor az összes naptár AJAX-on keresztül (aszinkron módon az oldal betöltése után) jelenik meg. Ez különösen hasznos más gyorsítótárazási bővítményekkel együtt, vagy ha a naptárak nagyszámú eseményt tartalmaznak. Normális esetben a naptáradatok közvetlenül az oldal kezdeti betöltésének HTML-ében kerülnek elküldésre, kivéve, ha a rövidkódban AJAX van megadva.

en: Bypass nonce on AJAX requests
hu_HU: Nonce megkerülése AJAX-kéréseknél

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) 2: Plugin name (do not translate)
en: By default, %1$s uses a nonce on AJAX requests, although this is not strictly needed, as the AJAX requests do not directly write anything to the database, and additional sanitization/validation code is in place. The nonce occasionally causes conflicts with certain caching plugins, especially %2$s. If you are using a caching plugin and find your AJAX calendars occasionally do not load, turn on this option to bypass the nonce.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a %1$s az AJAX-kérelmeknél nem titkosítást használ, bár erre nincs feltétlenül szükség, mivel az AJAX-kérelmek nem írnak közvetlenül semmit az adatbázisba, és további szanálási/érvényesítési kódot használnak. A nonce időnként konfliktusokat okoz bizonyos gyorsítótárazási bővítményekkel, különösen az %2$s-gyel. Ha gyorsítótárazási bővítményt használ, és úgy találja, hogy az AJAX-naptárak időnként nem töltődnek be, kapcsolja be ezt az opciót a nonce megkerülése érdekében.

en: Increase memory limit when rendering calendars
hu_HU: Növelje a memóriakorlátot a naptárak megjelenítésekor

note: translators: 1. HTML tag
en: If your calendar is failing to load with an "out of memory" fatal error, try increasing the memory limit. A minimum of 512 MB is recommended. %1$s Notes: 1) Some hosting providers may not allow applications to override the server default setting. 2) It is not possible to set this option lower than the current default memory limit on your server.
hu_HU: Ha a naptár betöltése "nincs elég memória" végzetes hibaüzenettel sikertelen, próbálja meg növelni a memóriakorlátot. Legalább 512 MB ajánlott. %1$s Megjegyzések: 1) Egyes tárhelyszolgáltatók nem engedélyezik, hogy az alkalmazások felülbírálják a kiszolgáló alapértelmezett beállítását. 2) Ezt az opciót nem lehet a szerver aktuális alapértelmezett memóriakorlátjánál alacsonyabbra állítani.

en: If your site has stopped retrieving feeds after the version 11 update, turn on this option to use the legacy request method.
hu_HU: Ha webhelye a 11-es verziófrissítés után már nem kérte le a tápokat, kapcsolja be ezt a lehetőséget a régi kérési módszer használatához.

en: Allow access to these hostnames that resolve to reserved IP addresses
hu_HU: Engedélyezze a hozzáférést ezekhez az olyan hosztnevekhez, amelyek fenntartott IP-címekre oldódnak fel

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4: Plugin name (do not translate) 5. HTML tag
en: If your calendar server is hosted on the same physical server as your website, is part of the same local network, or otherwise uses a %1$sreserved IP address%2$s, enter its hostname here to allow access. For multiple calendar servers, enter one hostname per line. See %3$sthe %4$s documentation%5$s for more information.
hu_HU: Ha a naptárszerver ugyanazon a fizikai szerveren van elhelyezve, mint a webhely, ugyanannak a helyi hálózatnak a része, vagy egyébként %1$sfenntartott IP-címet%2$s használ, adja meg itt a hostnevét a hozzáférés engedélyezéséhez. Több naptárkiszolgáló esetén soronként egy hosztnevet adjon meg. További információért lásd %3$sa %4$s dokumentációt%5$s.

en: Enter one hostname per line.
hu_HU: Adjon meg soronként egy állomásnevet.

en: Caching
hu_HU: Gyorsítótárazás

en: Transient (cache) expiration
hu_HU: Átmeneti (gyorsítótár) lejárat

en: seconds
hu_HU: másodperc

en: Sets how long calendar feed data should be cached on the server (WordPress transients) before reloading. Default is 3600 (1 hour).
hu_HU: Beállítja, hogy a naptáradatokat mennyi ideig kell a szerveren gyorsítótárazni (WordPress tranziensek) az újratöltés előtt. Az alapértelmezett érték 3600 (1 óra).

en: Miscellaneous
hu_HU: Vegyes

en: Remove "Add ICS Calendar" button in Classic Editor
hu_HU: "ICS naptár hozzáadása" gomb eltávolítása a klasszikus szerkesztőben

en: By default, ICS Calendar adds an "Add ICS Calendar" button to the toolbar above the WYSIWYG editor when using Classic Editor. Check this box to remove the button. Has no effect on sites using the Block Editor (Gutenberg).
hu_HU: Alapértelmezés szerint az ICS Naptár a klasszikus szerkesztő használatakor a WYSIWYG-szerkesztő fölötti eszköztárhoz hozzáad egy "ICS-naptár hozzáadása" gombot. A gomb eltávolításához jelölje be ezt a négyzetet. Nincs hatással a blokkszerkesztőt (Gutenberg) használó webhelyekre.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) 2. HTML tag 3. HTML tag
en: %1$s version 10.6 introduced new default values for several shortcode parameters. New installations automatically use the new default values, but upgraded installations will continue to use the old default values, unless this box is checked. Read more about these changes on %2$sour blog%3$s.
hu_HU: %1$s A 10.6-os verzió új alapértelmezett értékeket vezetett be számos rövidkód paraméterhez. Az új telepítések automatikusan az új alapértelmezett értékeket használják, de a frissített telepítések továbbra is a régi alapértelmezett értékeket használják, hacsak ez a négyzet nincs bejelölve. Ezekről a változásokról bővebben a %2$sblogunkon%3$s olvashat.

en: Our complete user guide is available with full translation into dozens of languages on our website:
hu_HU: Teljes felhasználói kézikönyvünk több tucat nyelvre történő teljes fordítással elérhető a weboldalunkon:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: For assistance, please use our %1$ssupport request form%2$s.
hu_HU: Segítségért kérjük, használja a %1$stámogatási kérelem űrlapot%2$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: When contacting support, please include the %1$sSystem Report%2$s from this page.
hu_HU: Ha kapcsolatba lép az ügyfélszolgálattal, kérjük, adja meg az ezen az oldalon található %1$sRendszerjelentés%2$s-t.

en: Do even more with...
hu_HU: Még többet tehetsz...

en: ICS Events
hu_HU: ICS események

note: translators: 1: HTML tag 2: HTML tag 3: Plugin name (do not translate)
en: %1$sNew!%2$s Turns %3$s into a full calendar system. Create and manage events directly in WordPress and even integrate them seamlessly with your existing feeds.
hu_HU: %1$sÚj!%2$s A %3$s-t teljes naptárrendszerré alakítja. Hozzon létre és kezeljen eseményeket közvetlenül a WordPressben, és akár zökkenőmentesen integrálja őket a meglévő feedjeibe.

en: Additional Views
hu_HU: További nézetek

en: Full, Up Next, Masonry, Month with Sidebar, Widget, and more.
hu_HU: Teljes, Up Next, Masonry, Month with Sidebar, Widget, és így tovább.

en: Calendar Builder
hu_HU: Naptárkészítő

en: Configure all calendar settings with an easy visual interface.
hu_HU: Konfiguráljon minden naptárbeállítást egy egyszerű vizuális felületen.

en: Customizer
hu_HU: Testreszabható

en: Easily modify your calendar color palettes, fonts, and more, site-wide.
hu_HU: Könnyedén módosíthatja a naptár színpalettáját, betűtípusait és egyebeket, az egész webhelyen.

en: Enhanced Features
hu_HU: Továbbfejlesztett funkciók

en: Additional capabilities are added to the core month, basic, list and week views.
hu_HU: Az alapvető havi, alap, lista és heti nézetek további képességekkel bővülnek.

note: translators: 1. Link (do not translate)
en: Visit %1$s to learn more.
hu_HU: Látogasson el a %1$s oldalra, ha többet szeretne megtudni.

en: Go PRO!
hu_HU: Menj PRO!

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: %1$s Data Cache
hu_HU: %1$s Adat gyorsítótár

en: Clear Cached Calendar Data
hu_HU: Gyorsítótárazott naptáradatok törlése

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
hu_HU: Ez azonnal törli az összes meglévő gyorsítótárazott naptáradatot (tranzienseket töröl), arra kényszerítve a WordPress-t, hogy a következő megtekintéskor töltse újra az összes naptárat. A caching ezután folytatódik, mint korábban.

en: ICS Feed URL Tester
hu_HU: ICS-hírcsatorna URL-tesztelője

en: If you are concerned that the plugin is not properly retrieving your feed, you can test the URL here.
hu_HU: Ha aggódik, hogy a plugin nem megfelelően kéri le a feedjét, itt tesztelheti az URL-t.

en: Enter feed URL...
hu_HU: Adja meg a hírcsatorna URL-címét...

en: Test URL
hu_HU: Teszt URL-címe

en: Results:
hu_HU: Eredmények:

note: translators: 1: Dynamic value
en: %1$s received.
hu_HU: %1$s érkezett.

en: This appears to be a valid ICS feed URL.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy ez egy érvényes ICS feed URL.

en: This does not appear to be a valid ICS feed URL.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy ez nem egy érvényes ICS feed URL.

en: Could not retrieve data from the requested URL.
hu_HU: Nem lehetett adatokat lekérni a kért URL-címről.

en: An unknown error occurred while attempting to retrieve the requested URL.
hu_HU: Ismeretlen hiba történt a kért URL lekérése közben.

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
hu_HU: Kérjük, másolja a következő szöveget, és vegye fel az üzenetbe, amikor e-mailt küld a támogatásnak.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Also please include the %1$s shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
hu_HU: Kérjük, hogy a %1$s rövidkódot is pontosan úgy adja meg, ahogyan azt az érintett oldalon beírta.

en: For your site security please do NOT post the System Report in the support forums.
hu_HU: A webhely biztonsága érdekében kérjük, NE tegye közzé a rendszerjelentést a támogatási fórumokon.

en: No events found.
hu_HU: Nem található esemény.

en: Previous Page
hu_HU: Előző oldal

en: Next Page
hu_HU: Következő oldal

en: All Day
hu_HU: Egész nap

en: Today
hu_HU: Ma

en: No events.
hu_HU: Nincsenek események.

en: No additional events this month.
hu_HU: Ebben a hónapban nincs további esemény.

en: Last week
hu_HU: Múlt héten

en: This week
hu_HU: Ezen a héten

en: Next week
hu_HU: Következő héten

note: Description of the plugin/theme
en: Turn your Google Calendar, Microsoft Office 365 or Apple iCloud Calendar into a seamlessly integrated, auto-updating, zero-maintenance WordPress experience.
hu_HU: A Google Naptár, a Microsoft Office 365 vagy az Apple iCloud Naptár zökkenőmentesen integrált, automatikusan frissülő, karbantartásmentes WordPress-élménnyé alakítható.
