ICS Calendar - en to et_EE translation catalogue (138 entries)

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: %1$sYou are running ICS Calendar in a WordPress Playground implementation.%2$s Because ICS Calendar is intended to run on a web server, some features may be unavailable or may not function properly.
et_EE: %1$sSa käivitad ICS Calendar'i WordPress Playgroundi rakenduses.%2$s Kuna ICS Calendar on mõeldud kasutamiseks veebiserveris, võivad mõned funktsioonid olla kättesaamatud või ei pruugi korralikult toimida.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) and HTML tags 4. HTML tag 5. HTML tag 6. HTML tag 7. HTML tag
en: %1$sYour site is currently using a UTC offset-based timezone setting.%2$s This can produce time display errors in the %3$s plugin in locations that observe Daylight Saving Time. Please %4$schange your timezone setting%5$s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display. See our %6$sdocumentation%7$s for additional information on this issue.
et_EE: %1$sTeie sait kasutab praegu UTC-nihke ajavööndi seadistust.%2$s See võib tekitada aja kuvamise vigu %3$s pluginas kohtades, kus järgitakse suveaega. Palun %4$s muutke oma ajavööndi seade %5$s teie asukohale lähima linna jaoks, mis asub samas ajavööndis, et aeg oleks õigesti kuvatud. Lisateavet selle probleemi kohta leiate meie %6$sdokumentatsioonist%7$s.

en: Utilities
et_EE: Tööriistad

en: Settings
et_EE: Seaded

en: User Guide
et_EE: Kasutusjuhend

en: Support
et_EE: Tugi

en: Upgrade to PRO!
et_EE: Uuenda PRO!-ks!

en: Show/hide all
et_EE: Näita/peida kõik

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
et_EE: ICS-faili ei saanud tuua või see oli tühi. Veenduge, et URL on õige, ja kontrollige oma php.ini konfiguratsiooni, et kontrollida, kas cURL või allow_url_fopen on saadaval. Kui kasutate tühikuid mitme URL-i piiritlemiseks, võite proovida selle asemel kasutada ka torumärki. Mõjutatud URL:

en: Hide past events
et_EE: Peida varasemad sündmused

en: Show past events
et_EE: Näita varasemaid sündmusi

en: Contact:
et_EE: Kontakt:

en: Resources:
et_EE: Ressursid:

en: Click for more...
et_EE: Klõpsake lisateabe saamiseks...

en: Save to your calendar
et_EE: Salvesta oma kalendrisse

en: Download
et_EE: Lae alla

en: Cancelled
et_EE: Tühistatud

en: The "currentweek" shortcode attribute is deprecated. Please use view="week" in your shortcode instead.
et_EE: Atribuut "currentweek" on aegunud. Palun kasutage selle asemel oma lühikoodis view="week".

en: The "legendinline" shortcode attribute is deprecated. Please use legendstyle="inline" in your shortcode instead.
et_EE: Lühikoodi atribuut "legendinline" on aegunud. Palun kasutage selle asemel oma lühikoodis legendstyle="inline".

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Cleared %1$s %2$s transient(s).
et_EE: Puhastatud %1$s %2$s transient(id).

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: No %1$s transients were found.
et_EE: Ühtegi %1$s transienti ei leitud.

note: translators: 1. Additional translation string and HTML tags 2. Additional translation string and HTML tags
en: Your feed URL appears to contain HTTP Basic Authentication credentials. Try turning off the %1$s option under the %2$s tab above.
et_EE: Teie sööda URL-aadress näib sisaldavat HTTP Basic Authentication volitusi. Proovige lülitada välja valik %1$s ülalpool vahekaardil %2$s.

en: Use legacy feed request method
et_EE: Kasutage pärimussööda taotlemise meetodit

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. Additional translation string and HTML tags 4. Additional translation string and HTML tags
en: If your feed URL works with our online %1$sPreview%2$s tool, try turning on the %3$s option under the %4$s tab above.
et_EE: Kui teie sööda URL töötab meie veebipõhise %1$seelvaate%2$s tööriistaga, proovige lülitada sisse valik %3$s ülaltoodud vahekaardil %4$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag
en: %1$sThis URL points to a file in your Media Library.%2$s While you should be able to use this URL in an %3$s shortcode, it will be a static snapshot of the calendar at the time the file was created, and will not reflect any future updates to the source calendar. Please see our %4$sUser Guide%5$s for instructions on obtaining your correct dynamic feed URL.
et_EE: %1$sSee URL viitab failile teie meediaraamatukogus.%2$s Kuigi te peaksite saama seda URL-i kasutada %3$s lühikoodis, on see staatiline hetkeseade kalendrist faili loomise ajal ja ei kajasta kalendri allikasüsteemi tulevasi uuendusi. Palun vaadake meie %4$skasutusjuhendist%5$s juhiseid õige dünaamilise sööda URL-i saamiseks.

note: translators: 1. Dynamic value and HTML tags
en: Error: Could not resolve IP address for %1$s.
et_EE: Viga: %1$s IP-aadressi ei õnnestunud lahendada.

note: translators: 1. Dynamic value and HTML tags
en: Resolved IP address for %1$s:
et_EE: Lahendatud IP-aadress %1$s:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: %1$sSettings updated.%2$s You may need to refresh the page to see some changes.
et_EE: %1$sSeaded updated.%2$s Mõne muudatuse nägemiseks peate võib-olla värskendama lehte.

en: calendar event
et_EE: kalendrisündmus

en: Map
et_EE: Kaart

en: Recurring event
et_EE: Korduv sündmus

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s years
et_EE: Kordub iga %1$s aasta tagant

en: Recurs yearly
et_EE: Kordub igal aastal

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s months
et_EE: Kordub iga %1$s kuu tagant

en: Recurs monthly
et_EE: Kordub igakuiselt

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s weeks
et_EE: Kordub iga %1$s nädala tagant

en: Recurs weekly
et_EE: Kordub iga nädal

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s days
et_EE: Kordub iga %1$s päeva tagant

en: Recurs daily
et_EE: Kordub iga päev

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: The "url" property in your %1$s shortcode appears to contain HTML tags; most likely your URL has been turned into a clickable link. Your calendar may not display properly as a result. Please remove the clickable link in the shortcode.
et_EE: Teie %1$s lühikoodi "url"-omadus näib sisaldavat HTML-tähiseid; tõenäoliselt on teie URL muudetud klikitavaks lingiks. Selle tulemusena ei pruugi teie kalender korralikult kuvada. Palun eemaldage lühikoodis olev klikitav link.

en: The r34ics_url_get_contents() function is no longer supported.
et_EE: Funktsiooni r34ics_url_get_contents() enam ei toetata.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) and HTML tags 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag 5. HTML tag
en: Thank you for installing %1$s. Before creating your first calendar shortcode, please visit your %2$sGeneral Settings%3$s page and verify that your site language, timezone and date/time format settings are correct. See our %4$sUser Guide%5$s for more information.
et_EE: Aitäh paigaldamise eest %1$s. Enne oma esimese kalendri lühikoodi loomist külastage palun oma %2$sÜldised seaded%3$s lehte ja kontrollige, et teie saidi keel, ajavöönd ja kuupäeva/kellaajavorming oleksid õiged. Lisateavet leiate meie %4$skasutusjuhendist%5$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag
en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 11.0 streamlines the way ICS feed URLs are retrieved. This change uses a standard built-in WordPress function, so it should be fully compatible with all existing installations. If you encounter any new issues after upgrading to version 11 or later, please visit the %4$sWordPress Support Forums%5$s for assistance.
et_EE: %1$sPange tähele:%2$s %3$s versioon 11.0 ühtlustab ICS-i sööda URL-ide otsimise viisi. See muudatus kasutab WordPressi standardset sisseehitatud funktsiooni, nii et see peaks olema täielikult ühilduv kõigi olemasolevate paigaldustega. Kui teil tekib pärast versiooni 11 või uuema versiooni uuendamist uusi probleeme, külastage abi saamiseks %4$sWordPressi tugifoorumeid%5$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag 6. HTML tag 7. HTML tag 8. Additional translation string and HTML tags 9. HTML tag and plugin name (do not translate) 10. HTML tag
en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 10.6 changes the default options for several shortcode settings. In order to maintain consistency, these new defaults are %4$snot%5$s enabled when upgrading from an earlier version. If you would like to learn more about the changes please read our %6$sblog post%7$s, or to switch to the new defaults, turn on the %8$s option on the %9$s settings%10$s page.
et_EE: %1$sPane tähele:%2$s %3$s versioon 10.6 muudab mitmete lühikoodide seadete vaikimisi valikuid. Järjepidevuse säilitamiseks ei %4$s ole need uued vaikeväärtused %5$s varasemast versioonist uuendamisel lubatud. Kui soovite muudatuste kohta rohkem teada saada, lugege meie %6$sblogipostitust%7$s või lülitage uute vaikimisi väärtuste kasutamiseks sisse %8$svalik %9$sseadete%10$slehel.

en: Use new parameter defaults (v.10.6)
et_EE: Kasutage uusi parameetri vaikeväärtusi (v.10.6)

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: %1$s AJAX request bypassed nonce verification, due to configuration setting.
et_EE: %1$s AJAX päring möödus nonce kontrollimisest konfiguratsiooni seadistuse tõttu.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Add %1$s
et_EE: Lisa %1$s

en: Close
et_EE: Sulge

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag 5. HTML tag 6. Do not translate
en: Be sure you are using a %1$ssubscribe%2$s URL, not a %3$sweb view%4$s URL.%5$s (Entering the URL directly in your web browser should download an %6$s file.)
et_EE: Veenduge, et kasutate %1$ssubscribe%2$s URL-i, mitte %3$sweb view%4$s URL-i.%5$s (Kui sisestate URL-i otse veebibrauserisse, peaks see alla laadima %6$s faili.)

en: Calendar Title:
et_EE: Kalendri pealkiri:

note: translators: 1. Do not translate
en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default title. Enter %1$s to omit title altogether.
et_EE: Jäta tühjaks, et kasutada kalendri vaikimisi pealkirja. Sisestage %1$s, et pealkiri üldse välja jätta.

en: Calendar Description:
et_EE: Kalendri kirjeldus:

note: translators: 1. Do not translate
en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default description. Enter %1$s to omit description altogether.
et_EE: Jäta tühjaks, et kasutada kalendri vaikimisi kirjeldust. Kirjutage %1$s, kui soovite kirjeldust üldse mitte kasutada.

en: View:
et_EE: Vaata:

en: month
et_EE: kuu

en: list
et_EE: loend

en: week
et_EE: nädal

en: Count:
et_EE: Krahv:

en: Format:
et_EE: Vorming:

note: translators: 1. Additional translation string and HTML tags 2. Additional translation string and HTML tags 3. HTML tag 4. HTML tag
en: Leave %1$s blank to include all upcoming events. %2$s must be a standard %3$sPHP date format string%4$s.
et_EE: Jäta %1$s tühjaks, et lisada kõik eelseisvad sündmused. %2$s peab olema standardne %3$sPHP kuupäeva formaadis string%4$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event descriptions %1$s(change to a number in inserted shortcode to set word limit)%2$s
et_EE: Näita sündmuse kirjeldusi %1$s(muutke sisestatud lühikoodis numbriks, et seada sõnapiirang)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event locations %1$s(if available)%2$s
et_EE: Näita sündmuste asukohti %1$s(kui on olemas)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event organizers %1$s(if available)%2$s
et_EE: Näita sündmuse korraldajaid %1$s(kui on olemas)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag
en: %1$sNote:%2$s Additional %3$sdisplay options%4$s are available by manually editing the shortcode after insertion.
et_EE: %1$sMärkus:%2$s Täiendavad %3$skuvamisvõimalused%4$s on saadaval lühikoodi käsitsi redigeerimisel pärast sisestamist.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Insert %1$s
et_EE: Sisesta %1$s

en: Getting Started
et_EE: Alustamine

en: System Report
et_EE: Süsteemi aruanne

en: Save Changes
et_EE: Salvesta muudatused

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: An extensive %1$sUser Guide%2$s is available on our website. Below are some quick links to key resources in the documentation.
et_EE: Meie veebisaidil on saadaval põhjalik %1$skasutusjuhend%2$s. Allpool on toodud mõned kiirlinkid dokumentatsiooni peamistele allikatele.

en: General WordPress Settings
et_EE: Üldised WordPressi seaded

en: Shortcode Overview
et_EE: Ülevaade lühikoodidest

en: Shortcode Builder
et_EE: Lühikoodide koostaja

en: Shortcode Parameters Reference
et_EE: Lühikoodi parameetrite viide

en: FAQs and Tips
et_EE: KKK ja nõuanded

en: CSS Guide
et_EE: CSS juhend

en: Developer Resources
et_EE: Arendaja ressursid

en: Loading
et_EE: Laen

en: Always use AJAX to render calendars (recommended)
et_EE: Kasutage kalendrite esitamiseks alati AJAXi (soovitatav)

en: When checked, all calendars will render via AJAX (asynchronously after the page loads). This is especially useful in conjunction with other caching plugins, or if your calendars contain a large number of events. Normally, calendar data is sent directly in the HTML of the initial page load unless AJAX has been specified in the shortcode.
et_EE: Kui see valik on märgitud, kuvatakse kõik kalendrid AJAXi kaudu (asünkroonselt pärast lehe laadimist). See on eriti kasulik koos teiste vahemälupluginatega või kui teie kalendrid sisaldavad suurt arvu sündmusi. Tavaliselt saadetakse kalendriandmed otse HTML-keeles lehekülje alglaadimisel, kui AJAXi ei ole lühikoodis määratud.

en: Bypass nonce on AJAX requests
et_EE: AJAX päringutel nonce'i ümberlülitamine

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) 2: Plugin name (do not translate)
en: By default, %1$s uses a nonce on AJAX requests, although this is not strictly needed, as the AJAX requests do not directly write anything to the database, and additional sanitization/validation code is in place. The nonce occasionally causes conflicts with certain caching plugins, especially %2$s. If you are using a caching plugin and find your AJAX calendars occasionally do not load, turn on this option to bypass the nonce.
et_EE: Vaikimisi kasutab %1$s AJAX-päringute puhul nonce'i, kuigi see ei ole tingimata vajalik, kuna AJAX-päringud ei kirjuta midagi otse andmebaasi ja täiendav puhastus-/väärtustamiskood on paigas. Nonce põhjustab mõnikord konflikte teatavate vahemäluplokkidega, eriti %2$s. Kui te kasutate vahemälupluginaid ja leiate, et teie AJAX-kalendrid ei lae aeg-ajalt, lülitage see valik sisse, et nonce'ist mööda minna.

en: Increase memory limit when rendering calendars
et_EE: Suurendage kalendrite renderdamisel mälupiirangut

note: translators: 1. HTML tag
en: If your calendar is failing to load with an "out of memory" fatal error, try increasing the memory limit. A minimum of 512 MB is recommended. %1$s Notes: 1) Some hosting providers may not allow applications to override the server default setting. 2) It is not possible to set this option lower than the current default memory limit on your server.
et_EE: Kui teie kalendri laadimine ebaõnnestub ja ilmneb fataalne viga "mälu otsas", proovige suurendada mälupiirangut. Soovitatav on vähemalt 512 MB. %1$s Märkused: 1) Mõned veebimajutuse pakkujad ei pruugi lubada rakendustel serveri vaikimisi seadistust ületada. 2) Seda valikut ei ole võimalik seadistada madalamaks kui teie serveri praegune vaikimisi mälulimiit.

en: If your site has stopped retrieving feeds after the version 11 update, turn on this option to use the legacy request method.
et_EE: Kui teie sait on pärast 11. versiooni uuendamist lõpetanud söötade päringu saamise, lülitage see valik sisse, et kasutada pärimuse päringumeetodit.

en: Allow access to these hostnames that resolve to reserved IP addresses
et_EE: Lubage juurdepääs nendele hostinimedele, mis lahendatakse reserveeritud IP-aadressidele

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4: Plugin name (do not translate) 5. HTML tag
en: If your calendar server is hosted on the same physical server as your website, is part of the same local network, or otherwise uses a %1$sreserved IP address%2$s, enter its hostname here to allow access. For multiple calendar servers, enter one hostname per line. See %3$sthe %4$s documentation%5$s for more information.
et_EE: Kui teie kalendriserver asub samas füüsilises serveris nagu teie veebisait, on osa samast kohalikust võrgust või kasutab muul viisil %1$sreserveeritud IP-aadressi%2$s, sisestage siia selle hostinimi, et võimaldada juurdepääsu. Mitme kalendriserveri puhul sisestage üks hostinimi iga rea kohta. Lisateavet leiate %3$sdokumentatsioonist %4$s%5$s.

en: Enter one hostname per line.
et_EE: Sisestage üks hostinimi rea kohta.

en: Caching
et_EE: Vahemälustamine

en: Transient (cache) expiration
et_EE: Ajutine (vahemälu) aegumine

en: seconds
et_EE: sekundit

en: Sets how long calendar feed data should be cached on the server (WordPress transients) before reloading. Default is 3600 (1 hour).
et_EE: Määrab, kui kaua kalendrisööda andmed peaksid enne uuesti laadimist serveris vahemällu salvestatud olema (WordPressi üleminekud). Vaikimisi on 3600 (1 tund).

en: Miscellaneous
et_EE: Muu

en: Remove "Add ICS Calendar" button in Classic Editor
et_EE: Eemalda nupp "Lisa ICS kalender" klassikalises redaktoris

en: By default, ICS Calendar adds an "Add ICS Calendar" button to the toolbar above the WYSIWYG editor when using Classic Editor. Check this box to remove the button. Has no effect on sites using the Block Editor (Gutenberg).
et_EE: Vaikimisi lisab ICS Calendar nupu "Lisa ICS Calendar" tööriistaribale WYSIWYG redaktori kohal, kui kasutate klassikalist redaktorit. Selle nupu eemaldamiseks märgistage see ruut. Ei mõjuta saite, mis kasutavad plokkredaktorit (Gutenberg).

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) 2. HTML tag 3. HTML tag
en: %1$s version 10.6 introduced new default values for several shortcode parameters. New installations automatically use the new default values, but upgraded installations will continue to use the old default values, unless this box is checked. Read more about these changes on %2$sour blog%3$s.
et_EE: %1$s versioon 10.6 võttis kasutusele uued vaikeväärtused mitme lühikoodi parameetri jaoks. Uued paigaldused kasutavad automaatselt uusi vaikeväärtusi, kuid uuendatud paigaldused kasutavad jätkuvalt vanu vaikeväärtusi, kui see ruut ei ole märgitud. Lisateavet nende muudatuste kohta leiate %2$s meie blogist%3$s.

en: Our complete user guide is available with full translation into dozens of languages on our website:
et_EE: Meie täielik kasutusjuhend on saadaval koos täieliku tõlkega kümnetesse keeltesse meie veebisaidil:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: For assistance, please use our %1$ssupport request form%2$s.
et_EE: Abi saamiseks kasutage palun meie %1$stoetustaotluse vormi%2$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: When contacting support, please include the %1$sSystem Report%2$s from this page.
et_EE: Kui võtate ühendust klienditoega, lisage palun selle lehekülje %1$sSüsteemi aruanne%2$s.

en: Do even more with...
et_EE: Tee veelgi rohkem...

en: ICS Events
et_EE: ICS sündmused

note: translators: 1: HTML tag 2: HTML tag 3: Plugin name (do not translate)
en: %1$sNew!%2$s Turns %3$s into a full calendar system. Create and manage events directly in WordPress and even integrate them seamlessly with your existing feeds.
et_EE: %1$sUus!%2$s Muudab %3$s täielikuks kalendrisüsteemiks. Looge ja haldage sündmusi otse WordPressis ning integreerige need isegi sujuvalt oma olemasolevatesse kanalitesse.

en: Additional Views
et_EE: Täiendavad vaated

en: Full, Up Next, Masonry, Month with Sidebar, Widget, and more.
et_EE: Täielik, Up Next, Masonry, Month with Sidebar, Widget ja muud.

en: Calendar Builder
et_EE: Kalendri koostaja

en: Configure all calendar settings with an easy visual interface.
et_EE: Konfigureeri kõik kalendri seaded lihtsa visuaalse kasutajaliidese abil.

en: Customizer
et_EE: Kohandaja

en: Easily modify your calendar color palettes, fonts, and more, site-wide.
et_EE: Muuda hõlpsasti oma kalendri värvipalette, kirjastiile ja muud, kogu saidi ulatuses.

en: Enhanced Features
et_EE: Täiustatud funktsioonid

en: Additional capabilities are added to the core month, basic, list and week views.
et_EE: Lisafunktsioone on lisatud põhikuu, põhi-, nimekirja- ja nädala vaates.

note: translators: 1. Link (do not translate)
en: Visit %1$s to learn more.
et_EE: Lisateabe saamiseks külastage %1$s.

en: Go PRO!
et_EE: Mine PRO!

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: %1$s Data Cache
et_EE: %1$s Andmete vahemälu

en: Clear Cached Calendar Data
et_EE: Tühjenda vahemällu talletatud kalendriandmed

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
et_EE: See kustutab kohe kõik olemasolevad vahemällu salvestatud kalendriandmed (puhastage möödujad), sundides WordPressi järgmisel vaatamisel kõik kalendrid uuesti laadima. Vahemällu salvestamine jätkub nagu varemgi.

en: ICS Feed URL Tester
et_EE: ICS-kanali URL-i tester

en: If you are concerned that the plugin is not properly retrieving your feed, you can test the URL here.
et_EE: Kui olete mures, et plugin ei too teie kanalit õigesti, saate URL-i siin testida. Allpool kuvatakse plugina saadud toorandmed.

en: Enter feed URL...
et_EE: Sisesta kanali URL...

en: Test URL
et_EE: Testi URL-i

en: Results:
et_EE: Tulemused:

note: translators: 1: Dynamic value
en: %1$s received.
et_EE: %1$s saadud.

en: This appears to be a valid ICS feed URL.
et_EE: See näib olevat kehtiv ICS-i sööda URL.

en: This does not appear to be a valid ICS feed URL.
et_EE: See ei tundu olevat kehtiv ICS-i sööda URL.

en: Could not retrieve data from the requested URL.
et_EE: Taotletud URL-ilt ei saanud andmeid tuua.

en: An unknown error occurred while attempting to retrieve the requested URL.
et_EE: Taotletud URL-i toomise katsel ilmnes tundmatu tõrge.

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
et_EE: Kopeerige järgmine tekst ja lisage see oma sõnumisse toe meiliga saatmisel.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Also please include the %1$s shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
et_EE: Palun lisage ka lühikood %1$s täpselt nii, nagu see on sisestatud mõjutatud leheküljele.

en: For your site security please do NOT post the System Report in the support forums.
et_EE: Teie saidi turvalisuse huvides palun ärge postitage süsteemiaruannet tugifoorumidesse.

en: No events found.
et_EE: Sündmusi ei leitud.

en: Previous Page
et_EE: Eelmine lk

en: Next Page
et_EE: Järgmine lk

en: All Day
et_EE: Kogu päev

en: Today
et_EE: Täna

en: No events.
et_EE: Ei mingeid sündmusi.

en: No additional events this month.
et_EE: Sel kuul lisaüritusi ei ole.

en: Last week
et_EE: Eelmisel nädalal

en: This week
et_EE: Sel nädalal

en: Next week
et_EE: Järgmisel nädalal

note: Description of the plugin/theme
en: Turn your Google Calendar, Microsoft Office 365 or Apple iCloud Calendar into a seamlessly integrated, auto-updating, zero-maintenance WordPress experience.
et_EE: Muutke oma Google'i kalender, Microsoft Office 365 või Apple iCloudi kalender sujuvalt integreeritud, automaatselt uuendatavaks ja hooldusvabaks WordPressi kogemuseks.
