ICS Calendar - en to da_DK translation catalogue (132 entries)

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: %1$sYou are running ICS Calendar in a WordPress Playground implementation.%2$s Because ICS Calendar is intended to run on a web server, some features may be unavailable or may not function properly.
da_DK: %1$sDu kører ICS Calendar i en WordPress Playground-implementering%2$s Da ICS Calendar er beregnet til at køre på en webserver, kan nogle funktioner være utilgængelige eller ikke fungere korrekt.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) and HTML tags 4. HTML tag 5. HTML tag 6. HTML tag 7. HTML tag
en: %1$sYour site is currently using a UTC offset-based timezone setting.%2$s This can produce time display errors in the %3$s plugin in locations that observe Daylight Saving Time. Please %4$schange your timezone setting%5$s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display. See our %6$sdocumentation%7$s for additional information on this issue.
da_DK: %1$sDin websted bruger i øjeblikket en UTC-offsetbaseret tidszone.%2$s Dette kan give fejl i tidsvisningen i %3$s-pluginprogrammet på steder, hvor sommertid overholdes. Du bedes %4$sændre din tidszoneindstilling%5$s til den by, der ligger nærmest din placering, i samme tidszone, for at få korrekt tidsvisning. Se vores %6$sdokumentation%7$s for yderligere oplysninger om dette problem.

en: Utilities
da_DK: Drift

en: Settings
da_DK: Indstillinger

en: User Guide
da_DK: Brugervejledning

en: Upgrade to PRO!
da_DK: Opgrader til PRO!

en: Show/hide all
da_DK: Vis/skjul alle

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
da_DK: ICS-filen kunne ikke hentes eller var tom. Kontroller, at URL-adressen er korrekt, og tjek din php.ini-konfiguration for at bekræfte, at enten cURL eller allow_url_fopen er tilgængelig. Hvis du bruger mellemrum til at afgrænse flere webadresser, kan du også prøve at bruge pipe-tegnet i stedet. Berørt URL-adresse:

en: Hide past events
da_DK: Skjule tidligere begivenheder

en: Show past events
da_DK: Vis tidligere begivenheder

en: Contact:
da_DK: Kontakt:

en: Resources:
da_DK: Ressourcer:

en: Click for more...
da_DK: Klik for mere...

en: Save to your calendar
da_DK: Gem i din kalender

en: Cancelled
da_DK: Annulleret

en: The "currentweek" shortcode attribute is deprecated. Please use view="week" in your shortcode instead.
da_DK: Attributten "currentweek" frarådes. Brug venligst view="week" i din kortkode i stedet.

en: The "legendinline" shortcode attribute is deprecated. Please use legendstyle="inline" in your shortcode instead.
da_DK: Shortcode-attributten "legendinline" er forældet. Brug i stedet legendstyle="inline" i din shortcode.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Cleared %1$s %2$s transient(s).
da_DK: Ryddet %1$s %2$s transient(er).

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: No %1$s transients were found.
da_DK: Der blev ikke fundet nogen %1$s transienter.

note: translators: 1. Additional translation string and HTML tags 2. Additional translation string and HTML tags
en: Your feed URL appears to contain HTTP Basic Authentication credentials. Try turning off the %1$s option under the %2$s tab above.
da_DK: Din feed-URL ser ud til at indeholde HTTP Basic Authentication-legitimationsoplysninger. Prøv at slå indstillingen %1$s fra under fanen %2$s ovenfor.

en: Use legacy feed request method
da_DK: Brug den gamle feed-anmodningsmetode

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. Additional translation string and HTML tags 4. Additional translation string and HTML tags
en: If your feed URL works with our online %1$sPreview%2$s tool, try turning on the %3$s option under the %4$s tab above.
da_DK: Hvis din feed-URL fungerer med vores online %1$sPreview%2$s-værktøj, kan du prøve at slå %3$s-indstillingen til under %4$s-fanen ovenfor.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag
en: %1$sThis URL points to a file in your Media Library.%2$s While you should be able to use this URL in an %3$s shortcode, it will be a static snapshot of the calendar at the time the file was created, and will not reflect any future updates to the source calendar. Please see our %4$sUser Guide%5$s for instructions on obtaining your correct dynamic feed URL.
da_DK: %1$sDenne URL peger på en fil i dit mediebibliotek%2$s. Selvom du burde kunne bruge denne URL i en %3$s kortkode, vil det være et statisk øjebliksbillede af kalenderen på det tidspunkt, hvor filen blev oprettet, og vil ikke afspejle eventuelle fremtidige opdateringer af kildekalenderen. Se vores %4$sBrugervejledning%5$s for at få instruktioner om, hvordan du får den korrekte URL til et dynamisk feed.

note: translators: 1. Dynamic value and HTML tags
en: Error: Could not resolve IP address for %1$s.
da_DK: Fejl: Kunne ikke løse IP-adressen for %1$s.

note: translators: 1. Dynamic value and HTML tags
en: Resolved IP address for %1$s:
da_DK: Opløst IP-adresse for %1$s:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: %1$sSettings updated.%2$s You may need to refresh the page to see some changes.
da_DK: %1$sIndstillingerne er opdateret%2$s Det kan være nødvendigt at opdatere siden for at se nogle ændringer.

en: calendar event
da_DK: kalenderbegivenhed

en: Map
da_DK: Kort

en: Recurring event
da_DK: Tilbagevendende begivenhed

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s years
da_DK: Gentager sig hvert %1$s år

en: Recurs yearly
da_DK: Gentages årligt

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s months
da_DK: Gentager sig hver %1$s måned

en: Recurs monthly
da_DK: Gentages månedligt

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s weeks
da_DK: Gentager sig hver %1$s uge

en: Recurs weekly
da_DK: Gentager ugentligt

note: translators: 1. Dynamic value
en: Recurs every %1$s days
da_DK: Gentager sig hver %1$s dag

en: Recurs daily
da_DK: Gentages dagligt

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: The "url" property in your %1$s shortcode appears to contain HTML tags; most likely your URL has been turned into a clickable link. Your calendar may not display properly as a result. Please remove the clickable link in the shortcode.
da_DK: Ejendommen "url" i din %1$s shortcode ser ud til at indeholde HTML-tags; sandsynligvis er din URL-adresse blevet omdannet til et klikbart link. Din kalender vises muligvis ikke korrekt som følge heraf. Fjern venligst det klikbare link i genvejskoden.

en: The r34ics_url_get_contents() function is no longer supported.
da_DK: Funktionen r34ics_url_get_contents() er ikke længere understøttet.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) and HTML tags 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag 5. HTML tag
en: Thank you for installing %1$s. Before creating your first calendar shortcode, please visit your %2$sGeneral Settings%3$s page and verify that your site language, timezone and date/time format settings are correct. See our %4$sUser Guide%5$s for more information.
da_DK: Tak for installationen %1$s. Før du opretter din første kalendergenvejskode, skal du besøge din %2$sGenerelle indstillinger%3$s side og kontrollere, at indstillingerne for sprog, tidszone og dato/tidsformat er korrekte på dit websted. Se vores %4$sBrugervejledning%5$s for flere oplysninger.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag
en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 11.0 streamlines the way ICS feed URLs are retrieved. This change uses a standard built-in WordPress function, so it should be fully compatible with all existing installations. If you encounter any new issues after upgrading to version 11 or later, please visit the %4$sWordPress Support Forums%5$s for assistance.
da_DK: %1$sBemærk venligst:%2$s %3$s version 11.0 strømliner den måde, ICS-feed-URL'er hentes på. Denne ændring bruger en standard indbygget WordPress-funktion, så den burde være fuldt kompatibel med alle eksisterende installationer. Hvis du støder på nye problemer efter at have opgraderet til version 11 eller senere, bedes du besøge %4$sWordPress Support Forums%5$s for at få hjælp.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3: Plugin name (do not translate) 4. HTML tag 5. HTML tag 6. HTML tag 7. HTML tag 8. Additional translation string and HTML tags 9. HTML tag and plugin name (do not translate) 10. HTML tag
en: %1$sPlease note:%2$s %3$s version 10.6 changes the default options for several shortcode settings. In order to maintain consistency, these new defaults are %4$snot%5$s enabled when upgrading from an earlier version. If you would like to learn more about the changes please read our %6$sblog post%7$s, or to switch to the new defaults, turn on the %8$s option on the %9$s settings%10$s page.
da_DK: %1$sBemærk venligst:%2$s %3$s version 10.6 ændrer standardindstillingerne for flere shortcode-indstillinger. For at bevare konsistensen er disse nye standardindstillinger %4$sikke%5$s aktiveret, når du opgraderer fra en tidligere version. Hvis du vil vide mere om ændringerne, kan du læse vores %6$sblogindlæg%7$s, eller hvis du vil skifte til de nye standardindstillinger, skal du aktivere %8$sindstillingen på %9$sindstillinger%10$ssiden.

en: Use new parameter defaults (v.10.6)
da_DK: Brug nye standardindstillinger for parametre (v.10.6)

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: %1$s AJAX request bypassed nonce verification, due to configuration setting.
da_DK: %1$s AJAX-anmodning omgik nonce-verifikation på grund af konfigurationsindstilling.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Add %1$s
da_DK: Tilføj %1$s

en: Close
da_DK: Luk

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag 5. HTML tag 6. Do not translate
en: Be sure you are using a %1$ssubscribe%2$s URL, not a %3$sweb view%4$s URL.%5$s (Entering the URL directly in your web browser should download an %6$s file.)
da_DK: Sørg for, at du bruger en %1$ssubscribe%2$s URL og ikke en %3$sweb view%4$s URL.%5$s (Hvis du indtaster URL'en direkte i din webbrowser, skal du downloade en %6$s fil.)

en: Calendar Title:
da_DK: Kalendertitel:

note: translators: 1. Do not translate
en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default title. Enter %1$s to omit title altogether.
da_DK: Lad den være tom for at bruge kalenderens standardtitel. Indtast %1$s for at udelade titlen helt.

en: Calendar Description:
da_DK: Kalenderbeskrivelse:

note: translators: 1. Do not translate
en: Leave empty to use calendar&rsquo;s default description. Enter %1$s to omit description altogether.
da_DK: Lad den være tom for at bruge kalenderens standardbeskrivelse. Indtast %1$s for at udelade beskrivelsen helt.

en: View:
da_DK: Vis:

en: month
da_DK: måned

en: list
da_DK: liste

en: week
da_DK: uge

en: Count:
da_DK: Antal:

note: translators: 1. Additional translation string and HTML tags 2. Additional translation string and HTML tags 3. HTML tag 4. HTML tag
en: Leave %1$s blank to include all upcoming events. %2$s must be a standard %3$sPHP date format string%4$s.
da_DK: Lad %1$s stå tomt for at medtage alle kommende begivenheder. %2$s skal være en standard %3$sPHP-datastreng%4$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event descriptions %1$s(change to a number in inserted shortcode to set word limit)%2$s
da_DK: Vis hændelsesbeskrivelser %1$s(ændre til et tal i den indsatte shortcode for at indstille ordgrænsen)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event locations %1$s(if available)%2$s
da_DK: Vis hændelsessteder %1$s(hvis tilgængelig)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: Show event organizers %1$s(if available)%2$s
da_DK: Vis arrangører af begivenheder %1$s(hvis tilgængelig)%2$s

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4. HTML tag
en: %1$sNote:%2$s Additional %3$sdisplay options%4$s are available by manually editing the shortcode after insertion.
da_DK: %1$sBemærk:%2$s Yderligere %3$svisningsmuligheder%4$s er tilgængelige ved at redigere shortkoden manuelt efter indsættelse.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Insert %1$s
da_DK: Indsæt %1$s

en: Getting Started
da_DK: Kom godt i gang

en: System Report
da_DK: Systemrapport

en: Save Changes
da_DK: Gem ændringer

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: An extensive %1$sUser Guide%2$s is available on our website. Below are some quick links to key resources in the documentation.
da_DK: Der findes en omfattende %1$sBrugervejledning%2$s på vores hjemmeside. Nedenfor er der nogle hurtige links til vigtige ressourcer i dokumentationen.

en: General WordPress Settings
da_DK: Generelle WordPress-indstillinger

en: Shortcode Overview
da_DK: Oversigt over kortkoder

en: Shortcode Parameters Reference
da_DK: Reference til kortkodeparametre

en: FAQs and Tips
da_DK: Ofte stillede spørgsmål og tips

en: CSS Guide
da_DK: CSS-guide

en: Developer Resources
da_DK: Ressourcer til udviklere

en: Loading
da_DK: Indlæser

en: Always use AJAX to render calendars (recommended)
da_DK: Brug altid AJAX til at gengive kalendere (anbefales)

en: When checked, all calendars will render via AJAX (asynchronously after the page loads). This is especially useful in conjunction with other caching plugins, or if your calendars contain a large number of events. Normally, calendar data is sent directly in the HTML of the initial page load unless AJAX has been specified in the shortcode.
da_DK: Når dette er markeret, vil alle kalendere blive gengivet via AJAX (asynkront efter at siden er indlæst). Dette er især nyttigt i forbindelse med andre caching-plugins, eller hvis dine kalendere indeholder et stort antal begivenheder. Normalt sendes kalenderdata direkte i HTML'en ved den første sideindlæsning, medmindre AJAX er angivet i kortkoden.

en: Bypass nonce on AJAX requests
da_DK: Omgå nonce på AJAX-anmodninger

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) 2: Plugin name (do not translate)
en: By default, %1$s uses a nonce on AJAX requests, although this is not strictly needed, as the AJAX requests do not directly write anything to the database, and additional sanitization/validation code is in place. The nonce occasionally causes conflicts with certain caching plugins, especially %2$s. If you are using a caching plugin and find your AJAX calendars occasionally do not load, turn on this option to bypass the nonce.
da_DK: Som standard bruger %1$s en nonce på AJAX-anmodninger, selvom det ikke er strengt nødvendigt, da AJAX-anmodninger ikke skriver noget direkte til databasen, og der er yderligere sanerings-/valideringskode på plads. Nonce forårsager lejlighedsvis konflikter med visse caching-plugins, især %2$s. Hvis du bruger et cache-plugin og oplever, at dine AJAX-kalendere af og til ikke indlæses, kan du slå denne indstilling til for at omgå nonce'en.

en: Increase memory limit when rendering calendars
da_DK: Forøg hukommelsesgrænsen ved gengivelse af kalendere

note: translators: 1. HTML tag
en: If your calendar is failing to load with an "out of memory" fatal error, try increasing the memory limit. A minimum of 512 MB is recommended. %1$s Notes: 1) Some hosting providers may not allow applications to override the server default setting. 2) It is not possible to set this option lower than the current default memory limit on your server.
da_DK: Hvis din kalender ikke kan indlæses med en "out of memory"-fejl, kan du prøve at øge hukommelsesgrænsen. Et minimum på 512 MB anbefales. %1$s Bemærkninger: 1) Nogle hostingudbydere tillader muligvis ikke, at applikationer tilsidesætter serverens standardindstilling. 2) Det er ikke muligt at indstille denne indstilling lavere end den aktuelle standardhukommelsesgrænse på din server.

en: If your site has stopped retrieving feeds after the version 11 update, turn on this option to use the legacy request method.
da_DK: Hvis dit websted er holdt op med at hente feeds efter version 11-opdateringen, skal du slå denne mulighed til for at bruge den gamle forespørgselsmetode.

en: Allow access to these hostnames that resolve to reserved IP addresses
da_DK: Tillad adgang til disse værtsnavne, der løser til reserverede IP-adresser

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag 3. HTML tag 4: Plugin name (do not translate) 5. HTML tag
en: If your calendar server is hosted on the same physical server as your website, is part of the same local network, or otherwise uses a %1$sreserved IP address%2$s, enter its hostname here to allow access. For multiple calendar servers, enter one hostname per line. See %3$sthe %4$s documentation%5$s for more information.
da_DK: Hvis din kalenderserver er hostet på den samme fysiske server som din hjemmeside, er en del af det samme lokale netværk eller på anden måde bruger en %1$sreserveret IP-adresse%2$s, skal du indtaste dens værtsnavn her for at tillade adgang. For flere kalenderservere skal du indtaste et værtsnavn pr. linje. Se %3$sdokumentationen%4$s%5$s for flere oplysninger.

en: Enter one hostname per line.
da_DK: Indtast ét værtsnavn pr. linje.

en: Transient (cache) expiration
da_DK: Midlertidig udløb (cache)

en: seconds
da_DK: sekunder

en: Sets how long calendar feed data should be cached on the server (WordPress transients) before reloading. Default is 3600 (1 hour).
da_DK: Indstiller, hvor længe kalenderfeed-data skal cachelagres på serveren (WordPress transients), før de genindlæses. Standardværdien er 3600 (1 time).

en: Miscellaneous
da_DK: Diverse

en: Remove "Add ICS Calendar" button in Classic Editor
da_DK: Fjern knappen "Tilføj ICS-kalender" i Classic Editor

en: By default, ICS Calendar adds an "Add ICS Calendar" button to the toolbar above the WYSIWYG editor when using Classic Editor. Check this box to remove the button. Has no effect on sites using the Block Editor (Gutenberg).
da_DK: Som standard tilføjer ICS Calendar en "Tilføj ICS-kalender"-knap til værktøjslinjen over WYSIWYG-editoren, når du bruger Classic Editor. Markér dette felt for at fjerne knappen. Har ingen effekt på sider, der bruger Block Editor (Gutenberg).

note: translators: 1: Plugin name (do not translate) 2. HTML tag 3. HTML tag
en: %1$s version 10.6 introduced new default values for several shortcode parameters. New installations automatically use the new default values, but upgraded installations will continue to use the old default values, unless this box is checked. Read more about these changes on %2$sour blog%3$s.
da_DK: %1$s version 10.6 introducerede nye standardværdier for flere shortcodeparametre. Nye installationer bruger automatisk de nye standardværdier, men opgraderede installationer vil fortsat bruge de gamle standardværdier, medmindre dette felt er markeret. Læs mere om disse ændringer på %2$svores blog%3$s.

en: Our complete user guide is available with full translation into dozens of languages on our website:
da_DK: Vores komplette brugervejledning er tilgængelig med fuld oversættelse til snesevis af sprog på vores websted:

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: For assistance, please use our %1$ssupport request form%2$s.
da_DK: Hvis du har brug for hjælp, kan du bruge vores %1$sformular til anmodning om support%2$s.

note: translators: 1. HTML tag 2. HTML tag
en: When contacting support, please include the %1$sSystem Report%2$s from this page.
da_DK: Når du kontakter support, bedes du inkludere %1$sSystem Report%2$s fra denne side.

en: Do even more with...
da_DK: Gør endnu mere med...

en: ICS Events
da_DK: ICS-begivenheder

note: translators: 1: HTML tag 2: HTML tag 3: Plugin name (do not translate)
en: %1$sNew!%2$s Turns %3$s into a full calendar system. Create and manage events directly in WordPress and even integrate them seamlessly with your existing feeds.
da_DK: %1$sNyt!%2$s Gør %3$s til et komplet kalendersystem. Opret og administrer begivenheder direkte i WordPress, og integrer dem endda problemfrit med dine eksisterende feeds.

en: Additional Views
da_DK: Yderligere visninger

en: Full, Up Next, Masonry, Month with Sidebar, Widget, and more.
da_DK: Full, Up Next, Masonry, Month with Sidebar, Widget og meget mere.

en: Calendar Builder
da_DK: Kalendergenerator

en: Configure all calendar settings with an easy visual interface.
da_DK: Konfigurer alle kalenderindstillinger med en nem visuel grænseflade.

en: Customizer
da_DK: Tilpasning

en: Easily modify your calendar color palettes, fonts, and more, site-wide.
da_DK: Du kan nemt ændre din kalenders farvepaletter, skrifttyper og meget mere på hele websitet.

en: Enhanced Features
da_DK: Forbedrede funktioner

en: Additional capabilities are added to the core month, basic, list and week views.
da_DK: Der er tilføjet yderligere funktioner til de centrale måneds-, basis-, liste- og ugevisninger.

note: translators: 1. Link (do not translate)
en: Visit %1$s to learn more.
da_DK: Besøg %1$s for at få mere at vide.

en: Go PRO!
da_DK: Skift til Pro!

en: Clear Cached Calendar Data
da_DK: Ryd cachelagrede kalenderdata

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
da_DK: Dette rydder straks alle eksisterende cachelagrede kalenderdata (rydder transienter), hvilket tvinger WordPress til at genindlæse alle kalendere, næste gang de vises. Cachelagring genoptages derefter som før.

en: ICS Feed URL Tester
da_DK: Tester af URL-adresse til ICS-feed

en: If you are concerned that the plugin is not properly retrieving your feed, you can test the URL here.
da_DK: Hvis du er bekymret for, at plugin'et ikke henter dit feed korrekt, kan du teste URL'en her.

en: Enter feed URL...
da_DK: Angiv URL-adresse til feed...

en: Test URL
da_DK: Test URL-adresse

en: Results:
da_DK: Resultater:

note: translators: 1: Dynamic value
en: %1$s received.
da_DK: %1$s modtaget.

en: This appears to be a valid ICS feed URL.
da_DK: Dette ser ud til at være en gyldig ICS-feed-URL.

en: This does not appear to be a valid ICS feed URL.
da_DK: Dette ser ikke ud til at være en gyldig ICS-feed-URL.

en: Could not retrieve data from the requested URL.
da_DK: Der kunne ikke hentes data fra den ønskede URL-adresse.

en: An unknown error occurred while attempting to retrieve the requested URL.
da_DK: Der opstod en ukendt fejl under forsøg på at hente den ønskede URL-adresse.

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
da_DK: Kopier følgende tekst, og medtag den i din meddelelse, når du e-mailer support.

note: translators: 1: Plugin name (do not translate)
en: Also please include the %1$s shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
da_DK: Du bedes også inkludere %1$s shortcode præcis som du har indtastet den på den pågældende side.

en: For your site security please do NOT post the System Report in the support forums.
da_DK: Af hensyn til sikkerheden på dit websted må du IKKE skrive systemrapporten i supportforaene.

en: No events found.
da_DK: Ingen begivenheder blev fundet.

en: Previous Page
da_DK: Forrige side

en: Next Page
da_DK: Næste side

en: All Day
da_DK: Hele dagen

en: Today
da_DK: I dag

en: No events.
da_DK: Ingen begivenheder.

en: No additional events this month.
da_DK: Ingen yderligere begivenheder i denne måned.

en: Last week
da_DK: Sidste uge

en: This week
da_DK: Denne uge

en: Next week
da_DK: Næste uge

note: Description of the plugin/theme
en: Turn your Google Calendar, Microsoft Office 365 or Apple iCloud Calendar into a seamlessly integrated, auto-updating, zero-maintenance WordPress experience.
da_DK: Gør din Google-kalender, Microsoft Office 365- eller Apple iCloud-kalender til en problemfrit integreret, automatisk opdateret WordPress-oplevelse, der ikke kræver vedligeholdelse.
